Kiirotsing
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazahstan Georgia
Toote omadused:
10G SFP+ CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1291nm, up to 10 km)
Pildid:

DEM-X10CS-1291

Tooted ja lahendused | Tootetugi  | Uudised  | Firmast |