Kiirotsing
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Toote omadused:
10GBase-ZR Single-Mode SFP+ transceiver (up to 80 km)
Sidustooted:
 
DEM-434XT/DD/C1A  10GBase-ZR Single-Mode SFP+ transceiver (up to 80 km)
Tooted ja lahendused | Tootetugi  | Uudised  | Firmast |