Kiirotsing
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Toote omadused:
Manageeritav stack L2 kommutaator, 20 PoE porti 10/100/1000Base-T + 4 kombo porti 1000Base-T/Mini GBIC (SFP)
EOL
Sidustooted:

DGS-3100-24P Hallatav L2 stack kommutaator, 20 PoE 10/100/1000Base-T porti, 4 kombo porti 1000Base-T/SFP

Lisa SFP transiiverid
DEM-310GT SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, max vahemaa kuni 10 km, 3.3 V
DEM-311GT SFP transiiver 1000BASE-SX, MMF, max vahemaa kuni 550 m, 3.3 V
DEM-312GT2 SFP transiiver 1000BASE-SX, MMF, max vahemaa kuni 2 km, 3.3 V
DEM-314GT SFP transiiver 1000BASE-LH, SMF, max vahemaa kuni 50 km, 3.3 V
DEM-315GT SFP transiiver 1000BASE-ZX, SMF, max vahemaa kuni 80 km, 3.3 V
DEM-210 SFP transiiver 100BASE-FX, SMF, max vahemaa kuni 15 km, 3.3 V
DEM-211 SFP transiiver 100BASE-FX, MMF, max vahemaa kuni 2 km, 3.3 V
DEM-220T SFP transiiver 100BASE-BX, max vahemaa kuni 20 km
DEM-220R SFP transiiver 100BASE-BX, max vahemaa kuni 20 km

Lisa WDM transiiverid
DEM-330T SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, max vahemaa kuni 10 km, 3.3 V,WDM (Tx: 1550 nm, Rx: 1310 nm)
DEM-330R SFP transiiver 1000BASE-LX,SMF, max vahemaa kuni 10 km, 3.3 V,WDM (Tx: 1310 nm, Rx:1550 nm)
DEM-331T SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, max vahemaa kuni 40 km, 3.3 V,WDM (Tx: 1550 nm, Rx: 1310 nm)
DEM-331R SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, max vahemaa kuni 40 km, 3.3 V, WDM (Tx: 1310 nm, Rx:1550 nm)

Varutoiteallikas 
DPS-600 Varutoiteallikas, 500 W
DPS-800 Šassii varutoiteploki jaoks 2 pesaga
DPS-900 Šassii varutoiteploki jaoks 8 pesaga

Lisa juhtimistarkvara
DV-600S ja DV-600P Võrgu juhtimistarkvara D-View 6.0 SNMP

Tooted ja lahendused | Tootetugi  | Uudised  | Firmast |