חיפוש מהיר
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
תכונות המוצר:
1000Base-ZX Single-Mode SFP transceiver (up to 80 km)
הורדות:
 
DEM-315GT/DD/I1 1000Base-ZX Single-Mode SFP transceiver (up to 80 km)
מוצרים ופתרונות | תמיכה  | חדשות  | אודות החברה |