Жылдам іздеу
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Өнімнің мүмкіндіктері:
Модуль для коммутаторов серии DGS-3400 и DGS-3600 с 1 портом 10GBase-X XFP
Поставляется в проекты
Тапсырысқа арналған ақпарат:

DEM-410X  Модуль для коммутаторов серии DGS-3400 и DGS-3600 с 1 портом 10GBase-X XFP

Дополнительные трансиверы XFP

DEM-421XT  XFP-трансивер, 10GBase-SR, MMF, макс. расстояние до 300 м
DEM-422XT   XFP-трансивер, 10GBASE-LR, SMF, макс. расстояние до 10 км 
DEM-423XT   XFP-трансивер, 10GBASE-ER, SMF, макс. расстояние до 40 км
Өнімдер мен шешімдер | Қолдау  | Жаңалықтар  | Компания туралы |