DGS-702EOL EOS

Modulis GBIC su 1 1000Base-LX prievadu vienamodžiui optiniam kabeliui
Kur įsigyti

Aprašymas

D-Link Gigabit Interface Converters (GBIC) moduliai – tai optiniai moduliai Gigabit Ethernet arba 10/100 Mbps komutatorių, turinčių GBIC lizdus, prijungimui prie Gigabit Ethernet tinklų. Tai paprastas ir lankstus sprendimas, užtikrinantis greitaeigį prisijungimą prie Gigabit Ethernet. Priklausomai nuo naudojamo kabelio (optinio ar varinio), prie komutatoriaus galima prijungti reikiamą GBIC modulį. Optiniai moduliai turi standartines SC jungtis, todėl yra lengvai suderinami su kitais įrenginiais.

„Karšto“ pakeitimo galimybė

Visi D-Link GBIC moduliai palaiko „karšto“ pakeitimo galimybę. Jūs galite išimti ar pakeisti GBIC modulį neišjungiant komutatoriaus, todėl keičiant ar papildant tinklą naujais GBIC moduliais nestabdomas viso tinklo darbas.

Standartinis GBIC modulių dydis

Visi čia nurodyti moduliai yra standartinio dydžio. Moduliai GBIC jungiami į standartinį GBIC lizdą. Jie užtikrina reikiamą signalo stiprumą duomenų priėmimui ar perdavimui, tiek naudojant optinį, tiek varinį kabelį.

Pritaikymas

Optiniai GBIC moduliai naudojami: duomenų apdorojimui ir saugojimui, lygiagrečiam Gigabit Ethernet komutatorių sujungimui, greitam dokumentų skaitymui ir įrašymui, tinklo segmento pralaidumo didinimui, duomenų perdavimo kanalo atstumo didinimui.

Bendros charakteristikos

Vienamodis optinis modulis DGS-702 (5 km):

  • Prievadas SC 1000BASE-LX (standartas IEEE 802.3z)
  • Dvipusio duomenų perdavimo režimas
  • Duomenų srauto valdymas 802.3x
  • Vienamodis 9 mikronų optinis kabelis, iki 5 km ilgio
  • Bangos ilgis: 1310 nm
  • Maitinimas: 3.3 V

Fiziniai parametrai

Sertifikatai

Informacija užsakymui

Paveikslas

DGS-702
Vaizdas iš priekio

Parsisiuntimui

Taip pat žiūrėkite