Greita paieška
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazahstan Georgia
Produkto galimybės:
XFP modulis su 1 10G (10GBASE-ER) prievadu vienamodžiam optiniam kabeliui (iki 80 km)
Bendros charakteristikos:

Standartas:
• IEEE 802.3ae 10GBASE-ER 10 Gigabit Ethernet

Optinio imtuvo jautrumas:
• Iki -23 dBm

Optinio modulio tipas:
• XFP (Small Form Factor Pluggable)

Jungtis:
• Dvipusio duomenų perdavimo LC jungtis

Duomenų perdavimo greitis:
• 9.95 – 10.7 Gbps

Bangos ilgis:
• 1550 nm

Kabelio tipas:
• Vienamodis 9/125 mikronų optinis kabelis

Maksimalus kabelio ilgis:
• 80 km


Fiziniai parametrai

Maitinimo įtampa:
• +3.3 V ir +5.0 V

Darbo temperatūra:
• -50º ÷ 70º C

Saugojimo temperatūra:
• -40º ÷ 85º C

Drėgmė:
• 0% ÷ 85% santykinė drėgmė

EMI sertifikatai:
• FCC Class B
• CE

Produktai ir sprendimai | Techninė pagalba  | Naujienos  | Apie kompaniją |