Greita paieška
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Produkto galimybės:
Optinis modulis QSFP+ su 1 40GBase-SR4 prievadu ir DDM palaikymu, skirtas daugiamodžiam optiniam OM3 (iki 100 m) / OM4 (iki 150 m) kabeliui
Parsisiuntimui:
Produktai ir sprendimai | Techninė pagalba  | Naujienos  | Apie kompaniją |