Greita paieška
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Produkto galimybės:
Web Smart Switch with 48 10/100/1000 Mbps PoE ports and 4 SFP ports
Informacija užsakymui:

DGS-1210-52MPP  Web Smart Switch with 48 10/100/1000 Mbps PoE ports and 4 SFP ports

Optional SFP Transceivers
DGS-712  1000BASE-T copper
DEM-302S-LX  1000BASE-LX, single-mode, 2 km
DEM-302S-BXD/BXU  Gigabit WDM transceiver, single-mode, 2 km
DEM-310GT  1000BASE-LX, single-mode, 10 km
DEM-311GT  1000BASE-SX, multi-mode, 550 m
DEM-312GT2  1000BASE-SX, multi-mode, 2 km
DEM-314GT  1000BASE-LHX, single-mode, 50 km
DEM-315GT  100BASE-ZX, single-mode, 80 km
DEM-330T/R  Gigabit WDM transceiver, single-mode 10 km
DEM-331T/R  Gigabit WDM transceiver, single-mode 40 km
Produktai ir sprendimai | Techninė pagalba  | Naujienos  | Apie kompaniją |