Greita paieška
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Produkto galimybės:
1000Base-ZX Single-Mode SFP transceiver (up to 80 km)
Informacija užsakymui:
 
DEM-315GT/DD/I1 1000Base-ZX Single-Mode SFP transceiver (up to 80 km)
Produktai ir sprendimai | Techninė pagalba  | Naujienos  | Apie kompaniją |