Ātrā meklēšana
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazahstan Georgia
Produkta iespējas:
8 ports 10GE XFP module
Īpašības:
Standards
• IEEE 802.3ae
• Full-Duplex operations
• Support of compatible XFP MSA transceivers
 
XFP transceivers
• DEM-421XT (10GBASE-SR, multimode optic fiber, 300m)
• DEM-422XT (10GBASE-LR, singlemode optic fiber, 10km)
• DEM-423XT (10GBASE-ER, singlemode optic fiber, 40km)
 
CPU
400MHz
 
RAM
512MB
 
Flash memory
Prom 4MB, Runtime 128MB

Fiziskie raksturlielumi
Power consumption
• Max: 200.26W
• Stanby: 66.3W
 
Heat dissipation
683.28BTU/hr
 
MTBF (hours)
265.455 
 
Operating temperature
0 to 50°C
 
Storage temperature
-40 to 70°C
 
Humidity
• Operating: 10%-90% (non-condensing)
• Storage: 5% ~ 90% (non-condensing)
Produkti un risinājumi | Atbalsts  | Jaunumi  | Par uzņēmumu |