Ātrā meklēšana
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Produkta iespējas:
40G BASE-LR4 Single-mode, 10KM QSFP+ Transceiver
Informācija pasūtījumam
Informācija pasūtījumam:

DEM-QX10Q-LR4  40G BASE-LR4 Single-mode, 10KM QSFP+ Transceiver

Produkti un risinājumi | Atbalsts  | Jaunumi  | Par uzņēmumu |