Ātrā meklēšana
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Produkta iespējas:
1000Base-ZX Single-Mode SFP transceiver (up to 80 km)
Informācija pasūtījumam
Informācija pasūtījumam:
 
DEM-315GT/DD/I1 1000Base-ZX Single-Mode SFP transceiver (up to 80 km)
Produkti un risinājumi | Atbalsts  | Jaunumi  | Par uzņēmumu |