Hızlı Arama
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazahstan Georgia
Ürün Özellikleri:
40G BASE-LR4 Single-mode, 10KM QSFP+ Transceiver
Sipariş Bilgisi:

DEM-QX10Q-LR4  40G BASE-LR4 Single-mode, 10KM QSFP+ Transceiver

Ürünler | Destek  | Haberler  | Hakkında |