DGS-3426GEOL EOS

Hallatav 2+ taseme xStack seeria kommutaator, 20 x SFP porti + 4 komboporti 1000Base-T/Mini GBIC (SFP) + 2 laienduspesa
Kust osta

Kirjeldus

The xStack DGS-3426 next generation switch delivers performance, flexibility, security, multi-layer Quality of Service (QoS) and redundant power option for the SMB and enterprises. With high Gigabit port densities for desktop connections, SFP fibre connectivity, 10-Gigabit uplink options and enhanced Layer 2+ functions, this switch comprises the workgroup access-layer stack for seamless integration with L3 core switches to form part of a multilevel network structured with high-speed backbone and centralized servers.

The DGS-3426 can operate as a stand-alone device or part of a scalable stack. Embedded with Single IP Management capability, a stand-alone switch can form part of a virtual stack, where intra-stack traffic flows through the usual network wires, doing away with the costly stacking cables. Without stacking cables, cable distance barriers and physical stacking limitations, a virtual stack can comprise units that are located anywhere on the network that minimizes the impact of any single point of failure.

Alternatively, optional 10-Gigabit modules can be installed in the open slots to create a physical stack. Up to 12 units or 288 Gigabit ports can be configured for a stack.** Users can install one or two single-port modules, depending on whether the fault-tolerant Ring or Star* stacking is implemented. With each of these ports providing 20Gbps full duplex transmission on the cost-effective coaxial cable, the DGS-3426 provides not only high-bandwidth stacking but also cost control capability that allows users to add ports strictly on a per need basis. Modules with single 10-Gigabit XFP can also be installed in any of the open slots for uplink to a server or a fibre backbone.

The DGS-3426 provides a complete set of security features, which includes L2/L3/L4 multi-layer Access Control Lists and 802.1x user authentication via TACACS+ and RADIUS servers. In addition, it offers suppression capabilities, Layer 3 IP v.4/v.6 Static Routing and IP v.6 Tunnelling* to increase network performance and security. To ensure that not only proper user access is served, but also malicious traffic within the network is prevented, the DGS-3426 includes a Health Check mechanism that provides pro-active network security without the need for manual intervention from the administrator.***

The DGS-3426 provides extensive VLAN support including GARP/GVRP, 802.1Q and asymmetric VLAN to enhance security and performance. To support converged applications including VoIP, ERP, Intranet and videoconference, a robust set of L2/L3/L4 QoS/CoS features ensures that critical network services are served with proper priority. With Multi-layer L2/L3/L4 bandwidth control and D-Link Safeguard Engine, the DGS-3426 can set limits to traffic flows from the edge of the network while automatically prevents broadcast packets and bulk traffic generated by Internet DoS-related activities from utilizing the switch's CPU resources. This prevention of unnecessary and harmful traffic can increase the overall network serviceability, reliability and availability of the stack.
* Star stacking available in future; other functions available in future firmware upgrade.
** Calculation based on 12 units of DGS-3426 stacked in the Ring Topology.
*** Health Check ZoneDefense operates in conjunction with D-Link NetDefend firewalls.

Põhiomadused

Liidesed
- Kiiruse automaatne kooskõlastaminie
- Polaarsuse automaatne tuvastamine MDI/MDIX
- Voojuhtimine 802.3x
- 20 SFP porti
- 4 komboporti 1000Base-T/SFP
- 2 laienduspesa 10Gigabit moodulite jaoks
- Konsoolport RS-232

Füüsiline kommutaatorite liitmine 
- Paigaldatav liitmise moodul: DEM-410CX*
- Liidetavate portide maksimaalne arv: 2 CX4 porti
- Liitmise kiirus (pordi kohta): 20 Gbit/s (täisdupleks)
- Liidetud seadmete arv (topoloogia «täht»): 8*
- Liidetud seadmete arv (topoloogia «ring»): 12

Lisamoodul 10GE
- Moodul 1 XFP pesaga (DEM-410X)
- Moodul 1 CX4 pordiga (DEM-410CX)
- 10GBASE-SR toetus (300 m, multimood kiudoptika)
- 10GBASE-LR (10 km, monomood kiudoptika)
- 10GBASE-ER toetus (40 km, monomood kiudoptika)
- Maksimaalne paigaldatavate 10GE Uplink-portide arv: 2

Tootlikkus
- Kommutaatori tootlikkus: 88 Gbit/s
- Paketide edastuskiirus: 65,47 Mpps
- Bufferi suurus: 750 Kbait
- МАС-aadresiste tabeli suurus: 8 K
- Staatilise marsruutimise IP v4/v6 tabeli suurus: 128 kirjet
- L3 (IPv.4) kommutatsiooni tabel: 2 K kirjet
- L3 (IPv.6) kommutatsiooni tabel: 1 K kirjet

Taseme funktsioonid 2
- IGMP Snooping
- 802.1D Spanning Tree
- 802.1w Rapid Spanning Tree
- 802.1s Multiple STP
- STP loop back detection funktsioon
- 802.3ad Link Aggregation: 32 gruppi, 8 porti grupi kohta
- Portide peegeldamine One-to-One, Мultiple-to-One, ACL mode*
- Stackide vaheline agregeerimine / portide peegeldamine
- Head-of-line blocking prevention funktsioon

VLAN
- 802.1Q
- VLAN gruppide maksimaalne arv:
VLAN 4K (4K staatilist VLAN, 255 dünaamilist VLAN)
- GVRP
- Double VLAN funktsioon*
- Guest VLAN funktsioon*

3 taseme funktsioon
- IP v.4/v.6 staatiline marsruutimine: 128 marsruuti
- IP v.6 tunneldus

QoS
- Läbilaskeriba juhtimine: samm iga pordi kohta 64 Kb/s
- Läbilaskeriba juhtimine iga voo kohta
- Toetus 802.1p
- Järjekordade arv pordi kohta:
- CoS baseerub:
kommutaatori pordil
saatja ja vastuvõtja  МАС-aadressil
Prioriteetsusel 802.1р
VLAN
TOS
DSCP
saatja ja vastuvõtja IP v.4/v.6-aadressil
IP v.6 liikluse klass
IP v.6 protokolli märgistus
TCP/UDP pordi number

Pääsuloend (ACL)
- 768 reeglit seadme kohta:
kommutaatori port
МАС-aadressid
Prioriteetsus 802.1р
VLAN
DSCP
IP v.4/v.6-aadress
Protokolli tüüp
Liikluse klass IP v.6
Voo märgised IP v.6
TCP/UDP pordi number
- ACL aja põhjal
- CPU interface filtering funktsioon

Turvafunktsioonid
- RADIUS
- TACACS+ autentimine ligipääsu juhtimise jaoks
- SSH v.2
- SSL v.3
- Port Security funktsioon: 16 MAC-aadressi pordi kohta
- Voojuhtimine 802.1x portide põhjal
- Voojuhtimine 802.1x MAC-аadressite baasil
- Liikluse segmenteerimine
- IP-MAC Binding: 500 kirjet seadme kohta
- Broadband storm: samm 128 paketti/s
- D-Link Safeguard Engine

Juhtimine
- Single IP Management v1.5
- Web-liides
- Käsurealiides CLI
- Liikluse monitooring veebiliidese kaudu Web GUI
- Просмотр MAC –адресов через Web-интерфейс
- Telnet server
- TFTP klient
- SНМP v.1
- SНМP v.2c
- SНМP v.3
- SНМP Trap on MAC Notification
- RMON v.1: 4 gruppi (Statistics, History, Alarms, Events)
- Bootp/DHCP klient
- DHCP auto-configuration
- DHCP Relay Option 82
- SYSLOG
- Range kontroll Trap/alarm/log
- Kahe tarkvara versiooni toetus (Dual Image)
- Kahe konfiguratsiooni koopiate toetus (Dual Configurations)
- Protsessori utiliseerimise vaatamine
- Virtuaalne liides*

MIB
- RFC 1213 MIB-II
- RFC 1493 Bridge MIB
- RFC 1907 SНМP v.2 MIB
- RFC 2819 RMON MIB
- RFC 2021 RMONv2 MIB
- RFC 2674 802.1p MIB
- RFC 2618 RADIUS Authentication Client MIB
- RFC 2620 RADIUS Accounting Client MIB
- Private MIB


Füüsilised parameetrid

Toide
Toiteallikas 

100 kuni 240 V vahelduvvool, 50/60 Hz, sisene toiteallikas

Tarbitav võimsus (max)
77 W

Varutoiteallikas
DPS-500

BTU/tunnis

262,74

Jahutus
40 mm x 40 mm DC jahuti x 2

Mõõdud
441 x 389 x 44 mm

Püstikusse paigaldamine
19" püstikusse paigaldamine, kõrgus 1U

Kaal (ilma mooduliteta)
5,5 kg

Töötemperatuur
0º kuni 40º С

Säilitamistemperatuur
-10º kuni 70º С

Tööniiskus
10% kuni 90%

Säilitamisniiskus
5% kuni 90%

Elektromagnetiline ühilduvus

FCC Class A, CE, C-Tick

Turvalisus
CSA International

* Muutub saadavaks tulevastes versioonides 

Sertifikaadid

Sidustooted

DGS-3426G  Juhitav 2+ taseme xStack seeria kommutaator, 20 x SFP porti + 4 komboporti 1000Base-T/Mini GBIC (SFP) + 2 laienduspesa

Lisatarkvara
DS-510S võrgujuhtimise tarkvara D-View 5.1 SНМP (standartne versioon)
DS-510P võrgujuhtimise tarkvara D-View 5.1 SНМP (professionaalne version)

Lisamoodulid 10GE
DEM-410X
 Moodul 1 x 10GE XFP pesaga
DEM-410CX Moodul 1 x 10GE CX4 pordiga

Lisa XFP 10GE transiiverid
DEM-421XT
 Transiiver XFP 10GBASE-SR, MMF, maksimaalne vahemaa kuni 300 m, 3.3/5 V
DEM-422XT Transiiver XFP 10GBASE-LR, SMF, maksimaalne vahemaa kuni 10 km, 3.3/5 V
DEM-423XT Transiiver XFP 10GBASE-ER, SMF, maksimaalne vahemaa kuni 40 km, 3.3/5 V

Lisa SFP transiiverid
DEM-310GT
SFP 1000BASE-LX transiiver, SMF, maksimaalne vahemaa kuni 10 km,3.3 V
DEM-311GT SFP 1000BASE-SX transiiver, MMF, maksimaalne vahemaa kuni 550 m, 3.3 V
DEM-312GT2 SFP 1000BASE-SX transiiver, MMF, maksimaalne vahemaa kuni 2 km, 3.3 V
DEM-314GT SFP 1000BASE-LH transiiver, SMF, maksimaalne vahemaa kuni 50 km, 3.3 V
DEM-315GT SFP 1000BASE-LX transiiver, SMF, maksimaalne vahemaa kuni 80 km, 3.3 V
DEM-330T SFP 1000BASE-LX transiiver, SMF, maksimaalne vahemaa kuni 10 km, 3.3 V, WDM (Tx: 1550 nm, Rx: 1310 nm)
DEM-330R SFP 1000BASE-LX transiiver, SMF, maksimaalne vahemaa kuni 10 km, 3.3 V, WDM (Tx: 1310 nm, Rx:1550 nm)
DEM-331T SFP 1000BASE-LX transiiver, SMF, maksimaalne vahemaa kuni 40 km, 3.3 V, WDM (Tx: 1550 nm, Rx: 1310 nm)
DEM-331R SFP 1000BASE-LX transiiver, SMF, maksimaalne vahemaa kuni 40 km, 3.3 V, WDM (Tx: 1310 nm, Rx:1550 nm)

Varutoiteallikad
DPS-500
Varutoiteallikas 140 W
DPS-800 Šassii varutoiteallika jaoks 2 pesaga
DPS-900 Šassii varutoiteallika jaoks 8 pesaga

Pildid

DGS-3426G
Eestvaade
Eestvaade
Tagantvaade

Failid

Vaadake samuti