Kiirotsing
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazahstan Georgia
Toote omadused:
7-pordine 10/100Base-TX kommutaator, 1 x 100Base-FX pordiga ja riistvaralise VLAN funktsiooni realiseerimisega
EOL
Põhiomadused:

Standardid
+ IEEE 802.3 10Base-T Ethernet
+ IEEE 802.3u 100Base-TX/ 100BASE-FX Fast Ethernet
+ ANSI/IEEE 802.3 NWay
+ Voojuhtimine IEEE 802.3x

Protokoll
CSMA/CD

Pordid
+ 7 x 10/100Base-TX porti
+ Port 8 – uplink-port 100Base-FX 
+ Riistvaraline 7 VLAN gruppide toetus
  - VLAN1: port 1 ja port 8
  - VLAN2: port 2 ja port 8
  - VLAN3: port 3 ja port 8
  - VLAN4: port 4 ja port 8
  - VLAN5: port 5 ja port 8
  - VLAN6: port 6 ja port 8
  - VLAN7: port 7 ja port 8
    
Andmeedastuskiirus
+ Ethernet:
  - 10 Mbit/s (pooldupleks)
  - 20 Мbit/s (täisdupleks)
+ Fast Ethernet:
  - 100 Мbit/s (pooldupleks)
  - 200 Мbit/s (täisdupleks)

Andmeedastuse vahemaa
+ Multimood kaabel 62,5/125 µm: kuni 2 km
+ Multimood kaabel 50,0/125 µm: kuni 2 km

Lainepikkus
1310 nm

Topoloogia
Täht

Võrgukaablid
+ 10BASE-T:
   - UTP Cat 3, 4, 5 (100 m)
   - EIA/TIA-568 STP (100 m)
+ 100BASE-TX:
   - UTP Cat 5 (100 m)
   - EIA/TIA-5681 STP (100 m)

Täis- / pooldupleks
Täis- /pooldupleks kiiruse 10/100 Мbit/s jaoks 

Liides
MDI/MDI-X kõikidel keerupaari portidel

Indikaatorid
+ Pordil: 10/100 Mbit/s, Full-duplex/Collision
+ Seadmel: Power

Kommutatsiooni meetod
+ Store-and-forward

MAC-aadressite uurimine
+ Automaatne uuendamine

Filtreerimiskiirus /paketide edastuskiirus
+ Ethernet: 14 880 pps pordi kohta
+ Fast Ethernet: 148 800 pps pordi kohta


Füüsilised parameetrid

Toide sisendil
7,5 V, 1 A alalisvool

Toiteallikas
Väline vahelduvvoolu toiteadapter

Mõõdud
192 x 118 x 32 mm (ainult seade)

Kaal
314 g

Töötemperatuur
0 kuni 40 С

Säilitamistemperatuur
-10 kuni 70 C

Tööniiskus
10% kuni 90% ilma kondensatsioonita

Säilitamisniiskus
5% kuni 90% ilma kondensatsioonita

Sertifikaadid:
+ FCC Class B
+ CE Class A
+ VCCI Class B 

Tooted ja lahendused | Tootetugi  | Uudised  | Firmast |