Kiirotsing
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Toote omadused:
24-pordine Web Smart switch 2 x 10/100/1000BASE-T pordiga, 2 kombo pordiga 10/100/1000BASE-T/SFP
Sidustooted:

DES-1210-28   24-Port Web Smart Switch with 2 10/100/1000BASE-T, 2 combo 10/100/1000BASE-T/SFP

Optional Products

Optional SFP Transceivers
DEM-310GT  1000BASE-LX, Single-mode, 10km
DEM-311GT  1000BASE-SX, Multi-mode, 550m
DEM-312GT2   1000BASE-SX, Multi-mode, 2km
DEM-314GT  1000BASE-LX, Single-mode, 50km
DEM-315GT  1000BASE-LX, Single-mode, 80km
DEM-210  100BASE-FX, Single-mode, 15km
DEM-211  100BASE-FX, Multi-mode, 2km

Optional WDM SFP Transceivers
DEM-220T
  100BASE-BX, Wavelength Tx:1550nm Rx:1310nm, Single-mode, 20km
DEM-220R  100BASE-BX, Wavelength Tx:1310nm Rx:1550nm, Single-mode, 20km
DEM-330T  1000BASE-LX, Wavelength Tx:1550nm Rx:1310nm, Single-mode, 10km
DEM-330R  1000BASE-LX, Wavelength Tx:1310nm Rx:1550nm, Single-mode, 10km
DEM-331T  1000BASE-LX, Wavelength Tx:1550nm Rx:1310nm, Single-mode, 40km
DEM-331R  1000BASE-LX, Wavelength Tx:1310nm Rx:1550nm, Single-mode, 40km

Tooted ja lahendused | Tootetugi  | Uudised  | Firmast |