Kiirotsing
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Toote omadused:
Hallatav 2 taseme kommutaator 24 x 10/100Base-TX pordiga + 2 kombo-porti 1000Base-T/Mini GBIC (SFP)
EOL
Sidustooted:

DES-3526 Hallatav 2 taseme kommutaator 24 x 10/100Base-TX pordiga + 2 kombo-porti 1000Base-T/Mini GBIC (SFP)

Lisa mini GBIC SFP transiiverid
DEM-310GT SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, maksimaalne vahemaa kuni 10 km, 3.3 V
DEM-311GT SFP transiiver 1000BASE-SX, MMF, maksimaalne vahemaa kuni 550 m, 3.3 V
DEM-312GT2 SFP transiiver 1000BASE-SX, MMF, maksimaalne vahemaa kuni 2 km, 3.3 V
DEM-314GT SFP transiiver 1000BASE-LH, SMF, maksimaalne vahemaa kuni 50 km, 3.3 V
DEM-315GT SFP transiiver 1000BASE-ZX, SMF, maksimaalne vahemaa kuni 80 km, 3.3 V
DEM-330T SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, maksimaalne vahemaa kuni 10 km, 3.3 V, WDM (Tx: 1550 nm, Rx: 1310 nm)
DEM-330R SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, maksimaalne vahemaa kuni 10 km, 3.3 V, WDM (Tx: 1310 nm, Rx:1550 nm)
DEM-331T SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, maksimaalne vahemaa kuni 40 km, 3.3 V, WDM (Tx: 1550 nm, Rx: 1310 nm)
DEM-331R SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, maksimaalne vahemaa kuni 40 km, 3.3 V, WDM (Tx: 1310 nm, Rx:1550 nm)
DGS-712 SFP transiiver 1000BASE-T, maksimaalne vahemaa kuni 100 m 3.3 V

Varutoiteallikas
DPS-200 - varutoiteallikas 60 W

Tooted ja lahendused | Tootetugi  | Uudised  | Firmast |