Kiirotsing
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Toote omadused:
Hallatav 2.kihi kommutaator, 8 x 10/100Base-TX porti + 1 x 1000Base-T port + 1 x SFP port
EOL
Sidustooted:

Hallatav 2.kihi kommutaator
DES-3010G 8 x 10/100BASE-TX Fast Ethernet porti, 1 x 1000BASE-T porti, 1 SFP pesa

Lisa SFP transiiverid
DEM-310GT SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, maksimaalne vahekaugus kuni 10 km, 3.3 V
DEM-311GT SFP transiiver 1000BASE-SX, MMF, maksimaalne vahekaugus kuni 550 m, 3.3 V
DEM-312GT2 SFP transiiver 1000BASE-SX, MMF, maksimaalne vahekaugus kuni 2 km, 3.3 V
DEM-314GT SFP transiiver 1000BASE-LHX, SMF, maksimaalne vahekaugus kuni 50 km, 3.3 V
DEM-315GT SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, maksimaalne vahekaugus kuni 80 km, 3.3 V
DEM-330T SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, maksimaalne vahekaugus kuni 10 km, 3.3 V, WDM (Tx: 1550 nm, Rx: 1310 nm)
DEM-330R SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, maksimaalne vahekaugus kuni 10 km, 3.3 V, WDM (Tx: 1310 nm, Rx:1550 nm)
DEM-331T SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, maksimaalne vahekaugus kuni 40 km, 3.3 V, WDM (Tx: 1550 nm, Rx: 1310 nm)
DEM-331R SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, maksimaalne vahekaugus kuni 40 km, 3.3 V, WDM (Tx: 1310 nm, Rx:1550 nm)
DGS-712 SFP transiiver 1000BASE-Т, Cat 5, maksimaalne vahekaugus kuni 100 m 

Tooted ja lahendused | Tootetugi  | Uudised  | Firmast |