DGS-3427Projektideks

Hallatav 2+ kihi xStack seeria kommutaator, 20 x 10/100/1000Base-T porti + 4 x 1000Base-T/Mini GBIC (SFP) kombo porti + 3 laienduspesa
Kust osta

Kirjeldus

 The xStack DGS-3427 next generation switch delivers performance, flexibility, security, multi-layer Quality of Service (QoS) and redundant power option for the SMB and enterprises. With high Gigabit port densities for desktop connections, SFP fibre connectivity, 10-Gigabit uplink options and enhanced Layer 2+ functions, this switch comprises the workgroup access-layer stack for seamless integration with L3 core switches to form part of a multilevel network structured with high-speed backbone and centralized servers.

The DGS-3427 can operate as a stand-alone device or part of a scalable stack. Embedded with Single IP Management capability, a stand-alone switch can form part of a virtual stack, where intra-stack traffic flows through the usual network wires, doing away with the costly stacking cables. Without stacking cables, cable distance barriers and physical stacking limitations, a virtual stack can comprise units that are located anywhere on the network that minimizes the impact of any single point of failure.

Alternatively, optional 10-Gigabit modules can be installed in the open slots to create a physical stack. Up to 12 units or 288 Gigabit ports can be configured for a stack.** Users can install one or two single-port modules, depending on whether the fault-tolerant Ring or Star* stacking is implemented. With each of these ports providing 20Gbps full duplex transmission on the cost-effective coaxial cable, the DGS-3427 provides not only high-bandwidth stacking but also cost control capability that allows users to add ports strictly on a per need basis. Modules with single 10-Gigabit XFP can also be installed in any of the open slots for uplink to a server or a fibre backbone.

The DGS-3427 provides a complete set of security features, which includes L2/L3/L4 multi-layer Access Control Lists and 802.1x user authentication via TACACS+ and RADIUS servers. In addition, it offers suppression capabilities, Layer 3 IP v.4/v.6 Static Routing and IP v.6 Tunnelling* to increase network performance and security. To ensure that not only proper user access is served, but also malicious traffic within the network is prevented, the DGS-3427 includes a Health Check mechanism that provides pro-active network security without the need for manual intervention from the administrator.***

The DGS-3427 provides extensive VLAN support including GARP/GVRP, 802.1Q and asymmetric VLAN to enhance security and performance. To support converged applications including VoIP, ERP, Intranet and videoconference, a robust set of L2/L3/L4 QoS/CoS features ensures that critical network services are served with proper priority. With Multi-layer L2/L3/L4 bandwidth control and D-Link Safeguard Engine, the DGS-3427 can set limits to traffic flows from the edge of the network while automatically prevents broadcast packets and bulk traffic generated by Internet DoS-related activities from utilizing the switch's CPU resources. This prevention of unnecessary and harmful traffic can increase the overall network serviceability, reliability and availability of the stack.

Optional 10Gigabit Uplink Modules

  • DEM-410X 1-slot 10Gigabit XFP uplink module
  • DEM-410CX 1-port 10Gigabit CX4 uplink module


Optional 10Gigabit XFP Transceivers

  • DEM-421XT XFP transceiver for 10GBASE-SR, multimode fiber, max. 300 m, 3.3/5V
  • DEM-422XT XFP transceiver for 10GBASE-LR, single- mode fiber, max. 10 km, 3.3/5V


Optional SFP Transceivers

  • DEM-310GT SFP transceiver for 1000BASE-LX, single-mode fiber, max. 10 km, 3.3V
  • DEM-311GT SFP transceiver for 1000BASE-SX, multi-mode fiber, max. 550 m, 3.3V
  • DEM-312GT2 SFP transceiver for 1000BASE-SX, multi-mode fiber, max. 2 km, 3.3V


Optional Redundant Power Supply

  • DPS-500 140-watt redundant power supply
  • DPS-800 2-slot redundant power supply chassis
  • DPS-900 8-slot redundant power supply chassis

 

* Star stacking available in future; other functions available in future firmware upgrade.
** Calculation based on 12 units of DGS-3427 stacked in the Ring Topology.
*** Health Check ZoneDefense operates in conjunction with D-Link NetDefend firewalls.

Põhiomadused

Liidesed
- 20 x 10/100/1000BASE-T porti
- MDI/MDIX
- Voojuhtimnine 802.3x
- 4 kombo-porti 1000Base-T/SFP
- 3 lisapesa 10Gigabit moodulite jaoks
- Konsoolport RS-232

Füüsiline stack
Stack moodul: DEM-410CX
Stack portide maksimaalne arv: 2 CX4 porti
Stacki kiirus (pordil): 20 Gbit/s (täisdupleks)
Stacki ühendatud seadmete arv («täht» topoloogia): 8*
Stacki ühendatud seadmete arv («ring» topoloogia): 12

Lisamoodul 10GE
- 1 XFP pesaga moodul (DEM-410X)
- 1 CX4 pordiga moodul (DEM-410CX)
- 10GBASE-SR toetus (300 m, multimood)
- 10GBASE-LR toetus (10 km, monomood)
- 10GBASE-ER toetus (40 km, monomood)
- 10GE Uplink-portide maksimaalne arv: 2

Tootlikkus
- Kommutaatori tootlikkus: 108 Gbit/s
- Andmeedastuskiirus: 80,36 Mpps
- Bufferi suurus: 750 Kbaiti
- MAC-aadressite tabeli suurus: 8 К
- IP v4/v6 staatilise marsruutimise tabeli suurus: 128 kirjet
- L3 kommutatsiooni tabel (IPv.4): 2 K kirjet
- L3 kommutatsiooni tabel (IPv.6): 1 K kirjet

2.kihi funktsioonid
- IGMP Snooping
- 802.1D Spanning Tree
- 802.1w Rapid Spanning Tree
- 802.1s Multiple STP
- STP loop back detection
- 802.3ad Link Aggregation: 32 gruppi, 8 porti grupi kohta
- Portide peegeldamine One-to-One, Мultiple-to-One, ACL mode*
- Stackide vaheline portide agregeerimine/peegeldamine
- Head-of-line blocking prevention funktsioon

VLAN
- 802.1Q
- Максимальное количество групп VLAN:
VLAN 4K (4K staatilist VLAN, 255 dünaamilist VLAN)
- GVRP
- Double VLAN funktsioon*
- Guest VLAN funktsioon*

3.kihi funktsioon
- IP v.4/v.6 staatiline marsruutimine: 128 marsruuti
- IP v.6 tunneldamine

QoS
- Läbilaskeriba juhtimine: samm 64 Kb/s
- Läbilaskeriba juhtimine iga voo kohta
- 802.1p toetus
- CoS põhineb:
Kommutaatori port
МАС-aadressi saatja ja vastuvõtja
Prioriteetsus 802.1р
VLAN
TOS
DSCP
Saatja ja vastuvõtja IP v.4/v.6-aadress
IP v.6 liikluse klassifitseerimine
IP v.6 voo märgised
TCP/UDP pordi number

Pääsuloend (ACL)
- 768 reeglit seadme kohta põhinevad:
Kommutaatori port
МАС-aaressid
Prioriteetsus 802.1р
VLAN
DSCP
IP v.4/v.6-aadress
Protokolli tüüp
IP v.6 liikluse klass
IP v.6 p voo märgised
TCP/UDP pordi number
- ajapõhine ACL
- CPU interface filtering funktsioon

Turvalisuse funktsioonid
- RADIUS autentimine
- TACACS+ autentimine
- SSH v.2
- SSL v.3
- Port Security funktsioon: 16 MAC-aadressi pordi kohta
- Pordipõhine voojuhtimine 802.1x
- MAC-aadressi põhine voojuhtimine 802.1x
- Liikluse segmentimine
- IP-MAC Binding: 500 kirjet seadme kohta
- Multicast tormi juhtimine: samm 128 paketi/s
- D-Link Safeguard Engine

Juhtimine
- Single IP Management v1.5
- Web-liides
- Käsurealiides CLI
- Liikluse monitooring graafilise veebiliidese kaudu Web GUI
- MAC-aadressite vaatamine veebiliidese kaudu
- Telnet server
- TFTP klient
- SНМP v.1
- SНМP v.2c
- SНМP v.3
- SНМP Trap on MAC Notification
- RMON v.1: 4 gruppi (Statistics, History, Alarms, Events)
- Bootp/DHCP klient
- DHCP auto-configuration
- DHCP Relay Option 82
- SYSLOG
- Trap/alarm/log range kontroll
- Kahe tarkvara koopiate toetus (Dual Image)
- Kahe konfigureerimis koopiate toetus (Dual Configurations)
- Virtuaalne liides *

MIB
- RFC 1213 MIB-II
- RFC 1493 Bridge MIB
- RFC 1907 SНМP v.2 MIB
- RFC 2819 RMON MIB
- RFC 2021 RMONv2 MIB
- RFC 2674 802.1p MIB
- RFC 2618 RADIUS Authentication Client MIB
- RFC 2620 RADIUS Accounting Client MIB
- Private MIB


Füüsilised parameetrid

Toide
Toiteallikas

100 kuni 240 V vahelduvvool, 50/60 Hz, sisene toiteallikas

Tarbitav võimsus (maksimaalselt)
71,6 W

Varutoiteallikas
DPS-500

BTU/tunnis

244

Jahutus
40 mm x 40 mm DC ventillaatorid x 2

Mõõdud
441 x 389 x 44 mm

Püstikusse paigaldamine
19" püstikusse paigaldamine, kõrgus 1U

Kaal (ilma moodulita)
5,51 kg

Töötemperatuur
0º kuni 40º С

Säilitamistemperatuur
-10º kuni 70º С

Tööniiskus
10% kuni 90%

Säilitamisniiskus
5% kuni 90%

Elektromagnetiline ühilduvus

FCC Class A, CE, C-Tick

Turvalisus
CSA International

* Muutub saadavaks tarkvara järgmises versioonis.

Sertifikaadid

Sidustooted

DGS-3427 Hallatav 2+ kihi kommutaator, 20 x 10/100/1000Base-TX porti, 4 x 1000Base-T/SFP kombo porti, 3 laienduspesa

Tarkvara
DS-510S D-View 5.1 SНМP võrguhaldustarkvara (standartne versioon)
DS-510P D-View 5.1 SНМP võrguhaldustarkvara (pro versioon)

Lisamoodulid 10GE
DEM-410X 
1 pesaga 10GE XFP moodul
DEM-410CX 1 pordiga 10GE CX4 moodul

Lisatransiiverid XFP 10GE
DEM-421XT
XFP transiiver 10GBASE-SR, MMF, maksimaalne vahekaudgus kuni 300 m, 3.3/5 V
DEM-422XT XFP transiiver 10GBASE-LR, SMF, maksimaalne vahekaudgus kuni 10 km, 3.3/5 V
DEM-423XT XFP transiiver 10GBASE-ER, SMF, maksimaalne vahekaudgus kuni  40 km, 3.3/5 V

Lisatransiiverid SFP
DEM-310GT
SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, maksimaalne vahekaudgus kuni 10 km,3.3 V
DEM-311GT SFP transiiver 1000BASE-SX, MMF, maksimaalne vahekaudgus kuni 550 m, 3.3 V
DEM-312GT2 SFP transiiver 1000BASE-SX, MMF, maksimaalne vahekaudgus kuni 2 km, 3.3 V
DEM-314GT SFP transiiver 1000BASE-LH, SMF, maksimaalne vahekaudgus kuni 50 km, 3.3 V
DEM-315GT SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, maksimaalne vahekaudgus kuni 80 km, 3.3 V
DEM-330T SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, maksimaalne vahekaudgus kuni 10 km, 3.3 V, WDM (Tx: 1550 nm, Rx: 1310 nm)
DEM-330R SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, maksimaalne vahekaudgus kuni 10 km, 3.3 V, WDM (Tx: 1310 nm, Rx:1550 nm)
DEM-331T SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, maksimaalne vahekaudgus kuni 40 km, 3.3 V, WDM (Tx: 1550 nm, Rx: 1310 nm)
DEM-331R SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, maksimaalne vahekaudgus kuni 40 km, 3.3 V, WDM (Tx: 1310 nm, Rx:1550 nm)

Varutoiteallikas
DPS-500
Varutoiteallikas 140 W
DPS-800 Šassii varutoiteallika jaoks 2 pesaga
DPS-900 Šassii varutoiteallika jaoks 8 pesaga

Pildid

DGS-3427
Tagantvaade
Eestvaade

Failid

Vaadake samuti