Kiirotsing
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazahstan Georgia
Toote omadused:
Hallatav 2. kihi kommutaator, 8 x 10/100Base-TX porti + 1 x 1000Base-T port + 1 x 100Base-FL optiline port (SC, SMF, kuni 15 km)
EOL
Kirjeldus:
Tooted ja lahendused | Tootetugi  | Uudised  | Firmast |