DGS-3100-24TGEOL EOS

Hallatav 2 taseme liidetav kommutaator, 8 x 10/100/1000Base-T porti + 16 SFP porti
Kust osta

Kirjeldus

Põhiomadused

Liidesed

  • 8 x 10/100/1000BASE-T porti
  • 16 SFP porti
  • Konsoolport RS-232 

    Füüsiline stack 
  • HDMI stack pordid - 2
  • Stack-i ühendatud kommutaatorite maksimaalne arv - 6
  • Läbilaskeriba:
    - lineaarse topoloogia jaoks: kuni 10 Gbit/s
    - ringtopoloogia jaoks: kuni 20 Gbit/s


    Tootlikkus
  • Kommutaatori tootlikkus - 68 Gbit/s
  • Paketide edastuskiirus – 50.6 Mpps
  • МАС-aadresiste tabeli suurus - 8 K
  • Bufferi suurus - 768 KB
  • Jumbo-freimide toetus: 10,240 baiti

    Teise taseme funktsioonid
  • MAC-aadressite tabel: 8K
  • Voojuhtimine
    - Voojuhtimine 802.3x
    - HOL blokeerimise ennetamine 
  • Jumbo-freimide toetus kuni 10240 baiti
  • IGMP snooping
    - IGMP v1/v2 Snooping
    - 256 gruppi toetus
    - IGMP Snooping Fast Leave
  • MLD Snooping *
    - MLD v1/v2 Snooping
    - 128 gruppi toetus
  • Spanning Tree
    - 802 .1D STP
    - 802.1w RSTP
    - 802.1s MSTP
  • BPDU filtreerimine pordi/seadme baasil
  • Loopback Detection
  • Portide agregeerimine 802.3ad Link
    - Maksimaalselt 32 gruppi seadme kohta / 8 porti grupi kohta
  • Portide peegeldamine
    - One-to-One
    - Many-to-One


    VLAN
  • VLAN grupid:
    - 256 staatilist VLAN gruppi
    - 256 dünaamilist VLAN gruppi
  • 802.1Q Tagged VLAN
  • GVRP

    QoS (Teenusekvaliteet)
  • QoS 802.1p
  • 4 järjekorda
  • Järjekordade teenindamine
    - Strict
    - Weighted Round Robin (WRR)
    - Strict + WRR
  • QoS
    - Kommutaatori port
    - VLAN ID
    - Järjekordade prioriteetsus 802.1р
    - МАС-aadress
    - Ether type
    - IPv4-aadress
    - DSCP
    - Protokolli tüüp
    - TCP/UDP pordi number
  • Läbilaskeriba juhtimine
    - Pordi baasil (sissetulev, sammuga kuni 3500 Kbit/s; väljaminev, sammuga 64 Kbit/s)


    ACL
  • Profiilide maksimaalne arv: 15 profiili, 240 reeglit
  • ACL
    - Prioriteetsus 802.1р
    - VLAN ID
    - Ether type
    - МАС-aadress
    - IPv4-aadress
    - DSCP
    - Protokolli tüüp
    - TCP/UDP pordi number
  • ACL aja baasil (Time Based ACL) *

    Turvalisus
  • SSH v2
  • SSH v3
  • Port security: 16 МАС-aadressi pordi kohta
  • Broadcast / ühesuunalise tormi juhtimine 
  • Private VLAN
  • Link Safeguard Engine

    AAA (autentimine, autoriseerimine, kasutajatunnuste haldamine)
  • Ligipääsu juhtimine 802.1x pordi / МАС-aadressi jaoks 
  • Guest VLAN
  • RADIUS/TACACS+ autentimine

    Juhtimine
  • Graafiline liides Web GUI
  • Käsurealiides CLI
  • Telnet- server/klient
  • TFTP-klient
  • SNMP v1, v2c, v3
  • SNMP traps
  • System Log raamat
  • RMON v1
  • BootP/DHCP – klient
  • DHCP-automaatne konfigureerimine 
  • Kahe tarkvara koopiate toetus (Dual Image)
  • Kahe konfiguratsiooni koopiate toetus (Dual configuration)
  • CPU monitooring
  • SNTP

    MIB/IETF standardid
  • RFC1213 MIB-II
  • RFC1493 Bridge MIB
  • RFC1907 SNMPv2 MIB
  • RFC1757, 2819 RMON MIB
  • RFC1643,2358,2665 Ether-like MIB
  • RFC2674 802.1p MIB
  • RFC2233, 2863 IF MIB
  • RFC2618 RADIUS Authentication Client MIB
  • RFC2925 Ping & Traceroute MIB
  • D-Link Private MIB
  • RFC768 UDP
  • RFC783 TFTP
  • RFC791 IP
  • vRFC792 ICMP
  • RFC793 TCP
  • RFC826 ARP
  • RFC854 Telnet
  • RFC951, 1542 BootP
  • RFC2068 HTTP
  • RFC2138 RADIUS
  • RFC2139,2866 RADIUS Accounting
  • RFC1492 TACACS
  • RFC1157 SNMPv1
  • RFC1901, 1908 SNMPv2c
  • RFC2570,2575 SNMPv3

    * Funktsioon muutub saadavaks tarkvara tulevastes versioonides.

  • Füüsilised parameetrid
      Toide
      100 kuni 240 V vahelduvvool, 50/60 Hz, sisene toiteallikas 

      Tarbitav võimsus 
      38.30 W

      Lisa varutoiteallikas
      DPS-200

      Mõõdud
      440 x 210 x 44 mm, 19" püstikusse paigaldatav, 1 U kõrgus

      Kaal
      2.95 kg

      Soojuse eraldumine (BTU/tund)
      120.26

      Töötemperatuur
      0o kuni 40o C

      Säilitamistempeeratuur
      -10o kuni 70o C

      Tööniiskus
      10% kuni 90% ilma kondensatsioonita

      Niiskus
      5% kuni 90% ilma kondensatsioonita

      MTBF
      195,655 t

      Elektromagnetiline ühilduvus
      FCC Class A, ICES-003 Class A, CE C-Tick, VCCI Class A

      Turvalisus
      cUL, CB

    Sertifikaadid

    Sidustooted

    DGS3100-24TG Hallatav liidetav 2 taseme kommutaator, 8 x 10/100/1000Base-T porti + 16 SFP porti

    Lisa SFP transiiverid
    DEM-310GT   SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, max vahemaa kuni 10 km, 3.3 V
    DEM-311GT   SFP transiiver 1000BASE-SX, MMF, max vahemaa kuni 550 m, 3.3 V
    DEM-312GT2 SFP transiiver 1000BASE-SX, MMF, max vahemaa kuni 2 km, 3.3 V
    DEM-314GT   SFP transiiver 1000BASE-LH, SMF, max vahemaa kuni 50 km, 3.3 V
    DEM-315GT   SFP transiiver 1000BASE-ZX, SMF, max vahemaa kuni 80 km, 3.3 V
    DEM-210        SFP transiiver 100BASE-FX, SMF, max vahemaa kuni 15 km, 3.3 V
    DEM-211        SFP transiiver 100BASE-FX, MMF, max vahemaa kuni 2 km, 3.3 V
    DEM-220T      SFP transiiver 100BASE-BX, max vahemaa kuni 20 km
    DEM-220R      SFP transiiver 100BASE-BX, max vahemaa kuni 20 km

    Lisa WDM transiiverid
    DEM-330T  SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, max vahemaa kuni 10 km, 3.3 V,WDM (Tx: 1550 nm, Rx: 1310 nm)
    DEM-330R  SFP transiiver 1000BASE-LX,SMF, max vahemaa kuni 10 km, 3.3 V,WDM (Tx: 1310 nm, Rx:1550 nm)
    DEM-331T  SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, max vahemaa kuni 40 km, 3.3 V,WDM (Tx: 1550 nm, Rx: 1310 nm)
    DEM-331R  SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, max vahemaa kuni 40 km, 3.3 V, WDM (Tx: 1310 nm, Rx:1550 nm)

    Varutoiteallikas
    DPS-200   Varutoiteallikas 60 W
    DPS-800   Šassii varutoiteplokki jaoks 2 pesaga
    DPS-900   Šassii varutoiteplokki jaoks 8 pesaga

    Lisa juhtimistarkvara
    DV-600S ja DV-600P Võrgu juhtimistarkvara D-View 6.0 SNMP

    Pildid

    DGS-3100-24TG
    Tagantvaade
    Eestvaade

    Failid

    Vaadake samuti