Kiirotsing
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Toote omadused:
WebSmart energia säästmise funktsiooniga kommutaator, 14 x 10/100/1000Base-T porti + 2 x 1000Base-T/Mini GBIC (SFP) kombo porti
EOL
Sidustooted:

DGS-1216T/GE - WebSmart energia säästmise funktsiooniga kommutaator, 14 x 10/100/1000Base-T porti + 2 x 1000Base-T/Mini GBIC (SFP) kombo porti

SFP moodulid
Lisatransiiverid mini-GBIC (SFP):
- DEM-310GT SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, max vahekaugus kuni 10 km, 3.3 V
- DEM-311GT SFP transiiver 1000BASE-FX, MMF, max vahekaugus kuni 500 m, 3.3 V
- DEM-312GT2 SFP transiiver 1000BASE-FX, MMF, max vahekaugus kuni 2 km, 3.3 V
- DEM-314GT SFP transiiver 1000BASE-LH, SMF, max vahekaugus kuni 50 km, 3.3 V
- DEM-315GT SFP transiiver 1000BASE-ZX, SMF, max vahekaugus kuni 80 km, 3.3 V

Lisa WDM transiiverid:
- DEM-330T SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, max vahekaugus kuni 10 km, 3.3 V, WDM (Tx: 1550 nm, Rx: 1310 nm)
- DEM-330R SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, max vahekaugus kuni 10 km, 3.3 V, WDM (Tx: 1310 nm, Rx: 1550 nm)
- DEM-331T SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, max vahekaugus kuni 40 km, 3.3 V, WDM (Tx: 1550 nm, Rx: 1310 nm)
- DEM-331R SFP transiiver 1000BASE-LX, SMF, max vahekaugus kuni 40 km, 3.3 V, WDM (Tx: 1310 nm, Rx: 1550 nm)

Tooted ja lahendused | Tootetugi  | Uudised  | Firmast |