חיפוש מהיר
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazahstan Georgia
תכונות המוצר:
24-Port 10/100/1000 Mbps + 2-Port Combo 1000BASE-T/SFP PoE switch
הורדות:
DGS-1100-26MP 24-Port 10/100/1000 Mbps + 2-Port Combo 1000BASE-T/SFP PoE switch
 
Optional SFP Transceivers
DGS-712 1000BASE-T copper
DEM-310GT 1000BASE-LX, single-mode, 10 km
DEM-311GT 1000BASE-SX, multi-mode, 550 m
DEM-312GT2 1000BASE-SX, multi-mode, 2 km
DEM-314GT 1000BASE-LHX, single-mode, 50 km
DEM-315GT 1000BASE-ZX, single-mode, 80 km
DEM-330T/R Gigabit WDM transceiver, single-mode 10 km
DEM-331T/R Gigabit WDM transceiver, single-mode 40 km
מוצרים ופתרונות | תמיכה  | חדשות  | אודות החברה |