חיפוש מהיר
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
תכונות המוצר:
1000Base-BX-D (Tx:1550 nm, Rx:1310 nm) Single-Mode WDM SFP transceiver (up to 20/40 km)
הורדות:
DEM-330T/DD/E1 1000Base-BX-D (Tx:1550 nm, Rx:1310 nm) Single-Mode WDM SFP transceiver (up to 20/40 km)
מוצרים ופתרונות | תמיכה  | חדשות  | אודות החברה |