חיפוש מהיר
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
תכונות המוצר:
10GBase-ZR Single-Mode SFP+ transceiver (up to 80 km)
הורדות:
 
DEM-434XT/DD/C1A  10GBase-ZR Single-Mode SFP+ transceiver (up to 80 km)
מוצרים ופתרונות | תמיכה  | חדשות  | אודות החברה |