Жылдам іздеу
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Neribota garantija D-Link SFP moduliams
 
 

 Neribota garantija D-Link SFP moduliams

Kompanija D-Link praneša apie neribotos garantijos taikymą platesniam tinklo įrangos spektrui. Šiuo metu neribota („Life-time“) garantija taikoma valdomiems D-Link komutatoriams ir  ugniasienėms. Dabar tokią garantiją turės ir visi D-Link gaminami SFP moduliai. Ši tvarka įsigalioja nuo jos paskelbimo.

D-Link SFP moduliai užtikrina greitaeigį ir patikimą duomenų perdavimą vienamodžiu arba daugiamodžiu optiniu kabeliu iki 80 km atstumu. Šie moduliai palaiko „karšto pakeitimo“ funkciją, todėl juos keisti galima neišjungiant kitų tinklo įrenginių.

D-Link savo produkcijos asortimentą papildo nauja ekonomiškų SFP modulių serija. Šie moduliai gali perduoti duomenis vienamodžiu optiniu kabeliu iki 2 km atstumu, 1 Gbps greičiu. Šiuo metu SFP modulių seriją DEM-302S sudaro šie modeliai: DEM-302S-LX, DEM-302S-BXD ir DEM-302S-BXU.

Modulis DEM-302S-LX turi 1 1000BASE-LX prievadą ir užtikrina darbą 1310 nm centrinio ilgio banga. Vienamodžio optinių skaidulų kabelio prijungimui naudojama dupleksinė LC jungtis.

Dviejų krypčių SFP moduliai DEM-302S-BXD/BXU palaiko WDM technologiją ir yra naudojami poroje. Jie užtikrina duomenų priėmimą ir perdavimą galutiniuose ryšio kanalų taškuose, tam naudodami skirtingo ilgio – 1310 nm ir 1550 nm – optines bangas. Kiekvienas iš šių optinių modulių turi po 1 1000BASE-BX prievadą. Vienamodžio optinių skaidulų kabelio prijungimui naudojama simpleksinė LC jungtis. 

Visi šios serijos moduliai pakuojami po 10 vnt. vienoje pakuotėje.

DEM-302S-LX, DEM-302S-BXD ir DEM-302-BXU ieškokite oficialiose D-Link įrangos platinimo vietose.

Neribota D-Link garantija

Neribota garantija D-Link įrangai suprantama kaip garantinis laikotarpis nuo įrenginio įsigijimo iš oficialaus D-Link įrangos platintojo iki tada, kai nuo įrenginio gamybos sustabymo ir paskelbimo EOL („End of Life“) praeina 1 metai.

Apie D-Link:

Kompanija D-Link yra viena pirmaujančių pasaulyje tinklų įrangos gamybos srityje. D-Link siūlo įvairius vietinių Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet tinklų, belaidžių tinklų kūrimo, plačiajuosčio prisijungimo organizavimo, vaizdo ir garso perdavimo per IP (VoIP) sprendimus. Pabaltijo šalyse D-Link biurai veikia Vilniuje, Rygoje ir Taline.  

Өнімдер мен шешімдер | Қолдау  | Жаңалықтар  | Компания туралы |