DES-6305EOL EOS

Модуль для коммутатора DES-6300 с 8 портами 100Base-FX, разъем SC
Қайдан сатып алу керек

Сипаттамасы

Модуль для коммутатора DES-6300 с 8 портами 100Base-FX, разъем SC

Сипаттамалары



Сертификаттар

Тапсырысқа арналған ақпарат

DES-6305 100BASE-FX (SC, Multi-mode) коммутирующий модуль

Кескіндері

DES-6305
Вид спереди

Жүктеулер

Сонымен қатар қараңыз