DES-6307EOL EOS

Модуль для коммутатора DES-6300 с 2 портами 1000Base-LX, разъем SC
Қайдан сатып алу керек

Сипаттамасы

Модуль для коммутатора DES-6300 с 2 портами 1000Base-LX, разъем SC

Сипаттамалары



Сертификаттар

Тапсырысқа арналған ақпарат

DES-6307 1000BASE-LX (SC , Multi-mode) коммутирующий модуль

Кескіндері

Жүктеулер

Сонымен қатар қараңыз