Greita paieška
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Produkto galimybės:
Modulis su 12 SFP prievadų, 12 mišrių 10/100/1000Base-T/SFP prievadų ir 2 10G SFP+ prievadų
Bendros charakteristikos:

SFP standartai:

  • Atitikimas IEEE 802.3z
  • Dvipusio duomenų perdavimo režimo palaikymas

SFP optinių modulių palaikymas:

  • DEM-310GT (1000Base-LX, vienamodis optinis modulis, 10 km)
  • DEM-311GT (1000Base-SX, daugiamodis optinis modulis, 550 m)
  • DEM-312GT2 (1000Base-SX, daugiamodis optinis modulis, 2 km)
  • DEM-314GT (1000Base-LX, vienamodis optinis modulis, 50 km)
  • DEM-315GT (1000Base-LX, vienamodis optinis modulis, 80 km)
  • DEM-330T/R (WDM SFP 1000Base-LX vienamodis optinis modulis, 10 km)
  • DEM-331T/R (WDM SFP 1000Base-LX vienamodis optinis modulis, 40 km)
  • DEM-210T (SFP 1000Base-FX vienamodis optinis modulis, 15 km)
  • DEM-211T (SFP 1000Base-FX daugiamodis optinis modulis, 2 km)

10/100/1000Base-T standartai:

  • IEEE 802.3
  • IEEE 802.3u
  • IEEE 802.3ab
  • Vienpusio ir dvipusio duomenų perdavimo režimų palaikymas
  • Duomenų srauto valdymas esant dvipusiam duomenų perdavimo režimui IEEE 802.3x

SFP+ standartai:

  • IEEE 802.3ae
  • IEEE 802.3aq

SFP+ optinių modulių palaikymas:

  • DEM-431XT  (optinis modulis 10 GBASE-SR SFP+ (w/o DDM), 80 m: OM1 & OM2 MMF, 300 m: OM3 MMF)
  • DEM-431XT-DD  (optinis modulis 10GBASE-SR SFP+ (with DDM), 80 m: OM1 & OM2 MMF, 300 m: OM3 MMF)
  • DEM-432XT   (optinis modulis 10GBASE-LR SFP+ (w/o DDM), 10 km)
  • DEM-432XT-DD (optinis modulis 10GBASE-LR SFP+ (with DDM), 10 km)
  • DEM-433XT   (optinis modulis 10GBASE-ER SFP+ (with DDM), 40 km)
  • DEM-433XT-DD (optinis modulis 10GBASE-ER SFP+ (with DDM), 40 km)
  • DEM-435XT   (optinis modulis 10GBASE-LRM SFP+ (w/o DDM), 220 m: OM1 & OM2 MMF, 300 m:OM3 MMF)
  • DEM-435XT-DD   (optinis modulis 10GBASE-LRM SFP+ (with DDM), 220 m: OM1 & OM2 MMF, 300 m: OM3 MMF)
  • DEM-436XT-BXU (optinis modulis 10GBASE-LR BiDi SFP+ (w/o DDM), 20 km, TX: 1270 nm, RX: 1330 nm)
  • DEM-436XT-BXD (optinis modulis 10GBASE-LR BiDi SFP+ (w/o DDM), 20 km, TX: 1330 nm, RX: 1270 nm)
  • DEM-310GT (1000Base-LX, vienamodis optinis modulis, 10 km)
  • DEM-311GT (1000Base-SX, daugiamodis optinis modulis, 550 m)
  • DEM-312GT2 (1000Base-SX, daugiamodis optinis modulis, 2 km)
  • DEM-314GT (1000Base-LX, vienamodis optinis modulis, 50 km)
  • DEM-315GT (1000Base-LX, vienamodis optinis modulis, 80 km)
  • DEM-330T/R (WDM SFP 1000Base-LX vienamodis optinis modulis, 10 km)
  • DEM-331T/R (WDM SFP 1000Base-LX vienamodis optinis modulis, 40 km)

Papildomi SFP+ kabeliai:

  • DEM-CB100S – 1 m 10-GbE SFP+ kabelis
  • DEM-CB300S – 3 m 10-GbE SFP+ kabelis
  • DEM-CB700S – 7 m 10-GbE SFP+ kabelis

Procesorius:

  • 400 MHz

Operatyvinė atmintis:

  • 512 MB

Flash atmintis:

  • Prom: 4 MB
  • Runtime: 128 MB

Fiziniai parametrai
Produktai ir sprendimai | Techninė pagalba  | Naujienos  | Apie kompaniją |