Greita paieška
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Produkto galimybės:
SFP modulis su 1 1000Base-BX prievadu, skirtu vienamodžiui optiniam kabeliui, maitinimas 3.3 V (iki 2 km), WDM (Tx: 1310 nm, Rx: 1550 nm)
Paveikslas:

DEM-302S-BXU/10

Produktai ir sprendimai | Techninė pagalba  | Naujienos  | Apie kompaniją |