DES-1008FR/PROEOL EOS

7 10/100BASE-TX prievadų komutatorius su 1 100BASE-FX prievadu (SC, BiDi SMF, iki 20 km), su integruota prievadų apsauga
Kur įsigyti

Aprašymas

Nevaldomi D-Link Fast Ethernet komutatoriai DES-1008FL/PRO ir DES-1008FR/PRO (su integruota papildoma prievadų apsauga) idealiai tinka nedidelėms darbo grupėms. Prie kiekvieno jų prievado nesudėtinga prijungti tinklo įrenginius, veikiančius 10 arba 100 Mbps greičiu. DES-1008FL/PRO turi vieną 100BASE-FX prievadą vienalypiui optiniam kabeliui, o DES-1008FR/PRO – dvikrypčiui vienalypiui optiniam kabeliui, todėl įrenginį galima patikimai prijungti prie tinklo magistralės ar serverio. Dėl išvystytos elementinės bazės visi komutatoriaus prievadai užtikrina lankstumą esant nestabiliai maitinimo šaltinio įtampai ar statinei įtampai. Todėl šie įrenginiai tinka interneto paslaugų tiekėjų tinklams.

Automatinis MDI/MDIX atpažinimas ir Plug-and-Play funkcija

7 įrenginio prievadai automatiškai atpažįsta kabelio gyslų poliariškumą (MDI/MDIX), todėl nebereikia naudoti kryžminių kabelių ar "Uplink" prievadų. Kiekvieną iš esamų prievadų galima tiesiai jungti prie serverio, maršrutizatoriaus ar kito komutatoriaus, naudojant standartinį tiesų vytos poros kabelį. Komutatoriai taip pat palaiko duomenų srautų valdymą bei duomenų perdavimą kiekvienam prievadui vienpusiu arba dvipusiu režimu.

Komutatorius DES-1008FR/PRO gali dirbti poroje su optiniu keitikliu DMC-920T.

Optinis 100BASE-FX prievadas

Komutatoriai turi optinį prievadą, galintį perduoti duomenis dideliais atstumais. Šį prievadą galima naudoti komutatoriaus prijungimui prie serverio per optinių skaidulų kabelį arba komutatoriaus prijungimui prie tinklo magistralės.

Greitas ir patikimas duomenų perdavimas

Komutatoriai palaiko srautų valdymo funkciją 802.3x bei komutacijos metodą „store-and-forward“, todėl užtikrina saugų duomenų perdavimą su minimaliu užlaikymu ir taip neleidžia tarp segmentų perduoti klaidinančių paketų.

Padidinta prievadų apsauga

Nauja produktų serija pasižymi pagerintomis aparatinėmis charakteristikomis: visi komutatorių prievadai užtikrina didesnį atsparumą trukdžiams bei statinei įtampai ar nestabiliai maitinimo šaltinio įtampai. Tai leidžia /PRO serijos komutatorius naudoti ETTH tiekėjų tinklų prieigos lygmenyje ir atskiruose įmonių tinklų segmentuose.

Bendros charakteristikos

Standartai:

  • IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
  • IEEE 802.3u 100BASE-TX / 100BASE-FX Fast Ethernet
  • ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation
  • IEEE 803.3x srauto valdymas

Protokolai:

  • CSMA/CD

Paketų perdavimo greitis:

  • Ethernet:
  •          10 Mbps (Half-Duplex)
  •          20 Mbps (Full-Duplex)
  • Fast Ethernet:
  •          100 Mbps (Half-Duplex)
  •          200 Mbps (Full-Duplex)

Topologija:

  • Žvaigždė

Tinklo kabeliai:

  • 10BASE-T:
  •          3,4,5 kategorijos UTP kabeliai (100 m)
  •          EIA/TIA-568 STP kabeliai (100 m)
  • 100BASE-TX:
  •          5 kagorijos UTP kabeliai (100 m)
  •          EIA/TIA-568B 150 omų STP kabeliai (100 m)
  • 100BASE-FX*:
  •          Dvikryptis vienalypis optinis kabelis 9/125 mkm (SC, iki 20 km), (TX: 1310 nm / RX: 1550 nm)

* Komutatorius gali veikti poroje su optiniu keitikliu DMC-920T.

Vienpusis/dvipusis duomenų perdavimo režimas:

  • Vienpusis/dvipusis duomenų perdavimo režimas 10/100 Mbps greičiams

Apsikeitimo duomenimis sąsaja su vartotoju:

  • Automatinis MDI/MDI-X nustatymas visiems prievadams (vyta pora)

Indikatoriai:

  • Ant įrenginio: Power
  • Prie prievadų: 10/100 Mbps, Full-duplex/Collision

Komutacinė matrica:

  • 1.6 Gbps

Komutacijos būdas:

  • Store-and-forward

MAC adresų lentelė:

  • Įrenginiui – 1K įrašų

Buferinės atminties dydis:

  • 64KB įrenginiui

Paketų perdavimo/filtravimo greitis:

  • Ethernet: 14 880 pps kiekviename prievade
  • Fast Ethernet: 148 800 pps kiekviename prievade

Fiziniai parametrai

Maitinimas:

  • 7.5V, 1A, nuolatinė srovė
  • Per išorinį kintamos srovės maitinimo šaltinį

Naudojama galia:

  • 4.887 W

Išmatavimai:

  • 192 x 118.5 x 32 mm (tik įrenginys)

Svoris:

  • 314 g

Darbo temperatūra:

  • 0º ÷ 50º C

Saugojimo temperatūra:

  • -10º ÷ 70º C

Darbo aplinkos drėgmė:

  • 10% ÷ 90%, be susidarančio kondensato

Saugojimo aplinkos drėgmė:

  • 5% ÷ 90%, be susidarančio kondensato

Sertifikatai

Informacija užsakymui

Paveikslas

DES-1008FR/PRO
Vaizdas iš galo
Vaizdas iš priekio

Parsisiuntimui

Taip pat žiūrėkite