DPN-301EOL EOS

Abonentinis ONU įrenginys su 1 GEPON (iki 10 km) prievadu ir 1 10/100/1000Base-T prievadu
Kur įsigyti

Aprašymas

Naujos Gepon technologijos naudojimas

Įrenginys DPN-301/L/T GE-PON ONU (Gigabit Ethernet Passive Optical Network) užtikrina sujungimą su OLT klasės GE-PON įrenginiu optiniu kanalu ir 10/100/1000 Mbps Gigabit sujungimą su galutiniu LAN vartotoju. Vienas pagrindinių GEPON technologijos privalumų yra optimalus duomenų srauto pralaidumo naudojimas. Ši technologija yra žingsnis į priekį siekiant užtikrinti naujų greitaeigių internetinių aplikacijų panaudojimą namuose bei biuruose. Įrenginys buvo sukurtas plėsti tinklus pastatuose. O šis ONU įrenginys  užtikrina patikimą, didelį duomenų pralaidumą turintį ir didelius atstumus veikiantį ryšį vartotojams, gyvenantiems ir dirbantiems nutolusiuose pastatuose ar verslo centruose.

Greitaeigė prieiga prie interneto

DPN-301 siūlo optinių skaidulų technologiją telekomunikacinių paslaugų tiekėjams, kurie gali patenkinti augančius poreikius ir užtikrinti maksimaliai didelį greitį, teikiamą optinėmis skaidulomis.

Aplikacijų palaikymas

Įrenginys palaiko šias aplikacijas: IPTV, VOD (Video-On-Demand), VoIP (Voice over IP), VPN (Virtual Private Networks), Web puslapius, pranešimų realiu laiku paslaugas ir elektroninį paštą.

Duomenų perdavimas dideliais atstumais

Įrenginiai DPN-301 ir DPN-301L gali perduoti duomenis atitinkamai 10 km ir  20 km atstumais.  

Bendros charakteristikos

LAN charakteristikos:

  • Palaiko 10BASE-T (IEEE 802.3)
  • Palaiko 100BASE-TX (IEEE 802.3u)
  • Palaiko 1000BASE-T (IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab)
  • Palaiko IEEE 802.3x Flow Control (PAUSE frame)
  • Palaiko 802.1Q VLAN (daugiau nei 8 VLAN, VID1 – 4094)
  • VLAN Trunk, VLAN pagal vartotojo prievadą ir paslaugų tipą
  • Autonegotiation palaikymas
  • Palaiko automatinį greičio ir poliariškumo (MDI/MDIX) nustatymą
  • 10M, 100M, 1000M greičio nustatymas rankiniu būdu
  • Palaiko 1522 baitų dydžio Ethernet paketą (Tag Packet)
  • Kabelio tipas: UTP (5e kategorija)

GEPON charakteristikos:

  • Atitinka IEEE 802.3ah standartą
  • 1 GEPON prievadas su SC jungtimi ir galimybe prisijungti prie optinės skaidulos kabelio iš tinklo įrangos pusės
  • Kabelio tipas: optinis vienamodis kabelis
  • Nuotolinis ONU programinės įrangos atnaujinimas
  • Funkcijos Dying Gasp palaikymas
  • Maksimalus ONU dažnių skirstytuvų skaičius: 32
  • Išeinančio srauto prievado greitis (ONU -> OLT): iki 1 Gbps
  • Įeinančio srauto prievado greitis (OLT -> ONU): iki 1 Gbps
  • Išeinanti optinio imtuvo galia: 0-4 dBm
  • Imtuvo jautrumas: -27 dBm
  • Išeinančio srauto bangos ilgis (ONU -> OLT): 1310 nm
  • Įeinančio srauto bangos ilgis (OLT-> ONU): 1490 nm
  • Atstumas: DPN-301 – 10 km, DPN-301L – 20 km
  • Palaiko protokolą 802.3ah EPON
  • AES šifravimas
  • Palaiko IGMP v1/v2 Snooping, 16 įrašų, funkcija gali būti įjungta/išjungta
  • UNI prievado nustatymas (greitis, dvipusis duomenų perdavimo režimas, pause duomenų srauto valdymas, įjungti/išjungti, automatinis režimas)
  • Maksimalus kadrų ilgis: iki 1522 baitų
  • Adreso valdymo palaikymas (pridėti, pašalinti, ištrinti MAC adresą)
  • ONU Dying Gasp
  • Palaiko 802.1x Supplicant
  • MAC adresų išmokimas
  • ONU autentiškumo nustatymas

Indikatoriai:

  • Įrenginiui: PWR, OPT, ACT, TEST, RF (RF – tik DPN-301T)
  • 10/100 Mbps prievadui: Kanalas, Greitis, Dvipusio duomenų perdavimo režimas 

Fiziniai parametrai

Maitinimas:

  • 12 V, kintama srovė, 1.2 A
  • Išorinis kintamos srovės maitinimo šaltinis

Darbo temperatūra:

  • 0º ÷ 40º C

Saugojimo temperatūra:

  • -20º ÷ 70º C

Drėgmė:

  • 5% ÷ 95%, be susidarančio kondensato

Sertifikatai:

  • FCC Class B
  • CE

Sertifikatai

Informacija užsakymui

Paveikslas

DPN-301
Vaizdas iš priekio
Vaizdas iš galo

Parsisiuntimui

Taip pat žiūrėkite