Greita paieška
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Produkto galimybės:
Optinis keitiklis (TX: 1310 nm, RX: 1550 nm) iš vytos poros 100BASE-TX signalo į vienamodį optinį 100BASE-FX signalą (SC jungtis, 20 km)
Aprašymas:

Optiniai keitikliai DMC-F20SC-BXD ir DMC-F20SC-BXU vykdo sąsajų su vartotoju keitimą iš vytos poros į vienamodį optinį vienos skaidulos kabelį 10/100BASE-TX ir 100BASE-FX Ethernet tinkluose. Įrenginiai leidžia vienu metu siųsti ir priimti signalus 1310 nm ir 1550 nm bangomis viena optine skaidula 20 km atstumu.

Optiniai keitikliai DMC-F20SC-BXD ir DMC-F20SC-BXU turi  1 RJ-45 prievadą vytos poros kabeliui ir 1 prievadą optiniam kabeliui (SC jungtis). Vytai porai skirtas prievadas palaiko automatinį greičio, darbo režimų (vienpusio arba dvipusio duomenų perdavimo), MDI/MDIX poliariškumo nustatymą, kas labai palengvina optinio keitiklio integravimą į jau veikiantį tinklą. Optinis keitiklis palaiko tokias valdymo funkcijas: LLCF (Link Loss Carry Forward, Link Pass Through) ir LLR (Link Loss Return) FX prievadui.

Produktai ir sprendimai | Techninė pagalba  | Naujienos  | Apie kompaniją |