Greita paieška
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Produkto galimybės:
GigaExpress tinklo adapteris 1000Base-SX Gigabit Ethernet PCI 32/64 bitų magistralei
Bendros charakteristikos:

Standartai:

  • 802.3z 1000BASE-SX Gigabit Ethernet standartas
  • PCI local bus 2.1 specifikacija
  • IEEE 802.3x srauto valdymas
  • IEEE 802.1Q VLAN pagal žymes

Topologija:

  • Žvaigždė

Protokolas:

  • CSMA/CD

Duomenų perdavimo greitis:

  • 2000 Mbps (dvipusis duomenų perdavimo režimas)

Tinklo kabeliai:

  • 62.5/125 mikronų daugiamodis optinis kabelis (260 m)
  • 50/125 mikronų daugiamodis optinis kabelis (550 m)

Optinė jungtis:

  • SC tipo

Indikatoriai:

  • Power
  • Link/Active
  • Full duplex

Buferinė atmintis:

  • 32K bitų FIFO gavimui
  • 16 K bitų FIFO perdavimui

Srauto valdymas:

  • Duomenų srauto valdymas IEEE 802.3x dvipusiu duomenų perdavimo režimu

IRQ:

  • Nustatytas sistemos

I/O adresai:

  • Nustatyti sistemos

Duomenų perdavimo režimas:

  • Tik dvipusis duomenų perdavimo režimas

Fiziniai parametrai

Galia:

  • 5.58 W

Išmatavimai:

  • 166 x 73 mm

Darbo temperatūra:

  • 0º ÷ 50º C

Saugojimo temperatūra:

  • -5º ÷ 55º C

Drėgmė:

  • Nuo 5% iki 95%, be kondensato susidarymo

Elektromagnetinis spinduliavimas:

  • CE Class B
  • C-Tick
  • BSMI Class B

Tinklo operacinių sistemų palaikymas:

  • Novell NetWare Server 4.x, 5.x
  • Microsoft Windows 95 OSR2, 98 SE, NT 4.0, ME, 2000, XP
  • Linux kernel 2.2
Produktai ir sprendimai | Techninė pagalba  | Naujienos  | Apie kompaniją |