Greita paieška
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazahstan Georgia
Produkto galimybės:
Tinklo adapteris 1000Base-SX (LC) Gigabit Ethernet PCI Express x4 magistralei
EOL
Bendros charakteristikos:

Standartai:

  • 802.3z 1000BASE-SX Gigabit Ethernet standartas
  • PCI-E 1.0a sąsaja su vartotoju, dažnis – 2.5 GHz
  • IEEE 802.3x srauto valdymas

Reikalavimai maitinimui:

  • Universali 3.3 W magistralė

Duomenų perdavimo greitis:

  • 1000 Mbps

Darbo režimas:

  • Dvipusio duomenų perdavimo režimas

Tinklo kabeliai:

  • 62.5/125 mikronų daugiamodis optinis kabelis (iki 75 m)
  • 50/125 mikronų daugiamodis optinis kabelis (iki 550 m)

Optinė jungtis:

  • 850 nm, LC tipo

PCI lizdas:

  • PCI Express x4/x8/x16

Palaikomos funkcijos:

  • Didelių kadrų (Jumbo frame) palaikymas: 9 KB
  • 802.1p QoS prioritetų eilių palaikymas
  • 802.1Q VLAN apsauga
  • Režimas Promiscuous
  • Maitinimo valdymas: ACPI 2.0 Wake on LAN
  • SNMP agentas

Palaikomos tvarkyklės:

  • Microsoft Windows 2000, 2000 server
  • Microsoft Windows 2003 server
  • Microsoft Windows 2003 64-bit
  • Microsoft Windows XP
  • Microsoft Windows XP 64-bit
  • Linux for Kernel 2.4.x, 2.6.x

Fiziniai parametrai

Indikatoriai:

  • Link/Activity

Išmatavimai:

  • 113 x 59.2 mm

Darbo temperatūra:

  • 0º ÷ 40º C

Saugojimo temperatūra:

  • -25º ÷ 55º C

Drėgmė:

  • Nuo 5% iki 90%, be kondensato susidarymo

Elektromagnetinis spinduliavimas:

  • FCC Class B, ICES-003
  • CE
  • VCCI
  • BSMI
  • C-Tick
  • Eye-viewing safety: Laser Class I EN60825-1 standard
Produktai ir sprendimai | Techninė pagalba  | Naujienos  | Apie kompaniją |