DGS-6600-48TSProjektiem

24 ports 10/100/1000 Base-T + 24 ports SFP module
Kur iegādāties

Apraksts

24 ports 10/100/1000 Base-T + 24 ports SFP module for DGS-6600 series.

Īpašības

Standards
• IEEE 802.3
• IEEE 802.3u
• IEEE 802.3ab
• IEEE 802.3af
• Half/Full-Duplex operations
• IEEE 802.3x Flow Control support for Full-Duplex mode
 
SFP standards
• IEEE 802.3z
• Full-Duplex operations
 
SFP transceivers
• DEM-310GT (1000Base-LX, singlemode optic fiber, 10km)
• DEM-311GT (1000Base-SX, multimode optic fiber, 550m)
• DEM-312GT2 (1000Base-SX, multimode optic fiber, 2km)
• DEM-314GT (1000BASE-LX, singlemode optic fiber, 50km)
• DEM-315GT (1000BASE-LX, singlemode optic fiber, 80km)
• DEM-330T/R (WDM SFP transceiver, 1000BASELX, singlemode optic fiber, 10km)
• DEM-331T/R (WDM SFP transceiver, 1000BASELX, singlemode optic fiber, 40km)
• DEM-210T (SFP transceiver, 100BASE-FX, singlemode optic fiber, 15km)
• DEM-211T (SFP transceiver, 100BASE-FX, multimode optic fiber, 2km)
 
CPU
400MHz
 
RAM
512MB
 
Flash memory
Prom 4MB, Runtime 128MB

Fiziskie raksturlielumi
Power consumption
• Max: 114.2W
• Stanby: 41.19W
 
Heat dissipation
389.5BTU/hr
 
MTBF (hours)
295.803 
 
Operating temperature
0 to 50°C
 
Storage temperature
-40 to 70°C
 
Humidity
• Operating: 10%-90% (non-condensing)
• Storage: 5% ~ 90% (non-condensing)

Sertifikāti

Informācija pasūtījumam

DGS-6600-48TS   24 ports 10/100/1000 Base-T + 24 ports SFP module

Attēli

DGS-6600-48TS/A
Вид спереди
Вид справа

Skatiet arī