Ātrā meklēšana
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Produkta iespējas:
10G XFP CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1331nm, up to 10 km)
Informācija pasūtījumam
Informācija pasūtījumam:

DEM-X10CX-1331   10G XFP CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1331nm, up to 10 km)

Produkti un risinājumi | Atbalsts  | Jaunumi  | Par uzņēmumu |