Ātrā meklēšana
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Produkta iespējas:
10G XFP CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1531nm, up to 70 km)
Informācija pasūtījumam
Informācija pasūtījumam:

DEM-X70CX-1531  10G XFP CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1531nm, up to 70 km)

Produkti un risinājumi | Atbalsts  | Jaunumi  | Par uzņēmumu |