Ātrā meklēšana
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazahstan Georgia
Produkta iespējas:
Layer 2 Gigabit Stackable Managed Switch
Informācija pasūtījumam
Informācija pasūtījumam:

DGS-3000-28SC  20-Port 100/1000 SFP ports + 4-Port Combo 10/100/1000BASE-T/SFP + 4-Port 10G SFP+, L2 Management Switch

 
Redundant Power Supply and Cable
DPS-200A Redundant Power Supply DPS-200A
DPS-500A Redundant Power Supply DPS-500A
DPS-500DC v.B1 Redundant Power Supply DPS-500DC
DPS-CB150-2PS v.B1 The RPS cable for DGS-3000 and DPS-200A/500A and DPS-500DC/B1
 
Optional Management Software
DV-600S D-View 6.0 Network Management System (Standard Edition)
DV-600P D-View 6.0 Network Management System (Professional Edition)
 
Optional Accessories
DEM-CB100S 10-GbE SFP+ 1m Direct Attach Cable
DEM-CB300S 10-GbE SFP+ 3m Direct Attach Cable
DEM-CB700S 10-GbE SFP+ 7m Direct Attach Cable
DEM-CB100QXS-4XS 40G QSFP+ to 4-Port 10G SFP+ 1m Direct Attach Cable
 
Optional SFP Transceivers
DEM-302S-LX 1000BASE-LX, Single-mode, 2 km
DEM-310GT 1000BASE-LX, Single-mode, 10 km
DEM-311GT 1000BASE-SX, Mutli-mode, 550 m
DEM-312GT2 1000BASE-SX, Multi-mode, 2 km
DEM-314GT 1000BASE-LHX, Single-mode, 50 km
DEM-315GT 1000BASE-ZX, Single-mode, 80 km
DGS-712 1000BASE-T Copper SFP Transceiver
DEM-210 100Mbps Single-Mode SFP Transceiver, 15 km
DEM-211 100Mbps Multi-Mode SFP Transceiver, 2 km
 
Optional WDM SFP Transceivers
DEM-302S-BXD Gigabit WDM(BiDi) Single-Mode 2KM SFP Transceiver (TX-1550/RX-1310 nm)
DEM-302S-BXU Gigabit WDM(BiDi) Single-Mode 2KM SFP Transceiver (TX-1310/RX-1550 nm)
DEM-330R Gigabit WDM(BiDi) Single-Mode 10KM SFP Transceiver (TX-1310/ RX-1550 nm)
DEM-330T Gigabit WDM(BiDi) Single-Mode 10KM SFP Transceiver (TX-1550/ RX-1310 nm)
DEM-331R Gigabit WDM(BiDi) Single-mode, 40KM SFP transceiver (TX-1310/RX-1550n)
DEM-331T Gigabit WDM(BiDi) Single-mode, 40KM SFP transceiver (TX-1550/RX-1310nm)
 
Optional SFP+ Transceivers
DEM-431XT 10GBASE-SR SFP+ Transceiver (w/o DDM), 80 m: OM1 & OM2 MMF,300 m: OM3 MMF
DEM-431XT-DD 10GBASE-SR SFP+ Transceiver (with DDM), 80 m: OM1 & OM2 MMF, 300 m: OM3 MMF
DEM-432XT 10GBASE-LR SFP+ Transceiver (w/o DDM), 10 km
DEM-432XT-DD 10GBASE-LR SFP+ Transceiver (with DDM), 10 km
DEM-433XT 10GBASE-ER SFP+ Transceiver (w/o DDM), 40 km
DEM-433XT-DD 10GBASE-ER SFP+ Transceiver (with DDM), 40 km
DEM-435XT 10GBASE-LRM SFP+ Transceiver (w/o DDM), 220 m: OM1 & OM2 MMF, 300 m: OM3 MMF
DEM-435XT-DD 10GBASE-LRM SFP+ Transceiver (with DDM), 220 m: OM1 & OM2 MMF, 300 m: OM3 MMF
DEM-436XT-BXU 10GBASE-LR BiDi SFP+ Transceiver (w/o DDM), 20 km; TX: 1270 nm, RX: 1330 nm
DEM-436XT-BXD 10GBASE-LR BiDi SFP+ Transceiver (w/o DDM), 20 km; TX: 1330 nm, RX: 1270 nm
 
1 Please use DPS-CB150-2PS v.B1 for connecting DPS-200A/500A and DPS-500DC/B1 to DGS-3000-28SC.
 
Produkti un risinājumi | Atbalsts  | Jaunumi  | Par uzņēmumu |