Ātrā meklēšana
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Produkta iespējas:
1000Base-BX-U (Tx:1310 nm, Rx:1550 nm) Single-Mode WDM SFP transceiver (up to 10 km)
Informācija pasūtījumam
Informācija pasūtījumam:
DEM-330R 1000Base-BX-U (Tx:1310 nm, Rx:1550 nm) Single-Mode WDM SFP transceiver (up to 10 km)
Produkti un risinājumi | Atbalsts  | Jaunumi  | Par uzņēmumu |