Ātrā meklēšana
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Produkta iespējas:
10GBase-ZR Single-Mode SFP+ transceiver (up to 80 km)
Informācija pasūtījumam
Informācija pasūtījumam:
 
DEM-434XT/DD/C1A  10GBase-ZR Single-Mode SFP+ transceiver (up to 80 km)
Produkti un risinājumi | Atbalsts  | Jaunumi  | Par uzņēmumu |