Hızlı Arama
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Ürün Özellikleri:
1-port 100BASE-FX (SC) single-mode fiber module, up to 10km
EOL
Tanımlama:

- 100BASE-FX Ethernet Port (SC Connector)
- Single-Mode Fiber Max. Length 15 km

Ürünler | Destek  | Haberler  | Hakkında |