DES-1008FL/PRO/RVEOL EOS

7 adet 10/100Base-TX portu, 1 adet 100Base-FX portu ve VLAN (port dahili) donanım sistem özellikli Anahtar
Nereden Alınır

Tanımlama

 D-Link DES-1008FL/PRO/RV yönetilmeyen Hızlı Ethernet'e sahip anahtar, küçük çalışma gruplarının şebekelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kullanıcıların kolaylıkla 10 Mbit /sn veya 100 Mbit /sn hızında çalışan ağ donanımlarının herhangi bir bağlantı noktasına bağlanmasını sağlar. Anahtar DES-1008FL/PRO/RV   100BASE-FX tek modlu fiber optik kablo ile donatılmıştır. Sayesinde gelişmiş donanım bileşenleri, tüm geçiş noktaları dengesiz bir güç kaynağı gerilimi artan istikrar ve servis sağlayıcıların şebekelerinde DES-1008FL/PRO/RV sağlayan SCS de statik gerilim sağlar.

10/100Base-TX port ve donanımsal VLAN  uygulaması
Anahtar birbirinden izoleli 7 adet  10/100BASE-TX portları ile donatılmıştır. Yani,anahtarın VLAN özelliği donanım şeklinde uygulanır: anahtar yedi grup izole anahtar bağlantı noktaları ve sekizinci bağlantı noktalarından birini içeren her biri VLAN destekler. Anahtarın ilk yedi  bağlantı noktalarına bağlı olan kullanıcıların bilgileri sonucunda bir omurga sağlayıcısı ve internet yol sadece uplink port üzerinden aktarılacaktır. Böylece, DES-1008FL/PRO/PRO yönetilen anahtarları kullanmak için ucuz bir alternatif olacaktır, servis sağlayıcıları bilgi ve hack başkalarının bilgisayarlara yetkisiz erişim olasılığını ortadan kaldırmak için izin verir. Tüm port desteği otomatik 10/100Base-TX polarite MDI / MDIX. Bu çapraz kablo veya port uplink için gereksinimini ortadan kaldırır. Herhangi bir bağlantı noktası bükülü kablo düz kullanarak bir sunucu, yönlendirici veya anahtar bağlanabilir.Anahtarı da her port için akış kontrolü ve yarım / tam çift yönlü veri aktarımı destekler.

Sunucuya bağlanmak için  100BASE-FX optik port
Anahtarı uzun mesafelerde veri iletebilir optik port ile geliyor. Bu port güvenli bir fiber optik kablo üzerinden sunucuya bağlanmak için veya ağ omurgası için geçiş bağlanmak için kullanılabilir.

Hızlı ve güvenilir veri transferi
802.3x akış kontrolü ve depola ve ilet anahtarlama yöntemi desteği ile DES-1008FL/PRO/RV kesimleri arasında hatalı paketlerin geçişini önlemek için düşük gecikme süresi ile güvenli veri aktarımı sağlar.

Bağlantı noktaları daha iyi koruma
Yeni seri, farklı donanım özellikleri olduğunu: tüm geçiş noktaları girişim ve statik stres ACS veya izin kararsız gerilim kaynağı, artırılmış direnç sağlamak dizi anahtarları / ağ sağlayıcıları ETTH ve şirketin uzak bölgelere PRO erişim.

 

Genel Özellikler

Standartlar
+ IEEE 802.3 10Base-T Ethernet
+ IEEE 802.3u 100Base-TX / 100BASE-FX Fast Ethernet
+ Otomatik-müzakere ANSI / IEEE 802.3 NWay of
+ IEEE 802.3x Akış Kontrol
 

Protokol
CSMA / CD
 

Portlar
+ 7 10/100Base-TX portu
+ Liman 8 - uplink port 100Base-FX
+ Donanımsal VLAN Desteği 7 grup
  
- VLAN1: port 1 ve port 8
  
- VLAN2: port 2 ve port 8
  
- VLAN3: port 3 ve port 8
  
- VLAN4: port 4 ve port 8
  
- VLAN5: port 5 ve port 8
  
- VLAN6: port 6 ve port 8
  
- VLAN7: port 7 ve port 8
 

Aktarım hızı
+ Ethernet:
  
- 10 Mbit / s (yarım çift katlı)
  
- 20 Mbit / s (tam çift yönlü)
+ Hızlı Ethernet:
  
- 100 Mbit / s (yarım çift katlı)
  
- 200 Mbit / s (tam çift yönlü)
 

Topoloji
Star
 

Ağ Kabloları
+ 10BASE-T:
  
- UTP Kategori 3, 4, 5 (100 m)
  
- EIA/TIA-568 150 ohm STP (100 m)
+ 100BASE-TX:
  
- UTP Kategori 5 (100 m)
  
- EIA/TIA-568B 150 ohm STP (100 m)
+ 100BASE-FX:
  
- Single-mode fiber optik kablo 9 / 125 mikron (SC, 15 km)
 

Yarım / tam çift yönlü
10/100 Mbit / s için yarım / tam çift yönlü
 

Veri alışverişi arayüzü
Bükülü için tüm bağlantı noktalarında otomatik algılama MDI / MDI-X
 

Göstergeler
+ Port 10/100 Mbit / s, Full-duplex/Collision olarak
+ Başına aygıtı: Güç
 

Performans
Anahtar
1.6 Gb / s
 

Anahtarlama Yöntemi
Yedekle ve ilet
 

MAC adresi tablosu
Cihaz başına 1K girişleri
 

Tampon bellek hacmi
Cihazda 64K
 

Filtrasyon hızı / paket (yarım çift katlı)
+ Ethernet: port başına 14.880 pps
+ Hızlı Ethernet: Bağlantı noktası başına 148.800 pps



 


Fiziksel Özellikler

ç kaynağı
Harici AC güç adaptörü ile
 

Güç Girişi
7.5V, 1A DC
 

Güç tüketimi
Salı 4887
 

Çalışma sıcaklığı
0 º ile 50 º C
 

Depolama sıcaklığı
-10 ° 'den 70 º C
 

Çalışma Nemi
10% 90% yoğunlaşmamış 
 

Bağıl nem
5% 90% yoğunlaşmamış
 

Boyutlar
192 x 118,5 x 32 mm (cihaz sadece)
 

Ağırlık
314 g

Çözümler

Sipariş Bilgisi

Görseller

DES-1008FL/PRO/RV
Front view

İndir

Destek Merkezi