DEM-302S-LX

1G SFP Module distances up to 2 km
Nereden Alınır

Tanımlama

D-Link'in 1G SFP Modül serisi Cihaz açıkken değiştirilebilen Küçük Formatlı Takılabilir (SFP) fiber optik kablo üzerinden bağlantı sağlayan alıcı-vericidir. Bu fiber-optik alıcı bağlantı uyumluluğu için standart dubleks LC konnektörüne sahiptir. Bu modül, 100 mt.’e kadar olan Ethernet kablo mesafesini 2 km.'e kadar uzatabilmesini sağlar. SFP formu genellikle esnek bağlantılar için SFP fiber modülleri ile anahtarları gerektiren telekom işletmeleri için idealdir. Alıcının fiber bağlantı seçeneği, büyük işletmeler ya da kampüsler için fiber ağları ile kullanım için mükemmel bir çözümdür.

Genel Özellikler

 

Standart Uyumluluk
IEEE-802.3z, 1000BASE-LX
 
Form Faktör Tipi
SFP
 
Fiber Medya Desteği
Single-mode
 
Mesafe
2 km
 
Özellikler
• Hot Plug (Çalışırken sökülüp takılma)
• MSA Uyumlu
• RoHS Uyumlu
 
Hız
1 Gbit/s
 
Konnektör
Duplex LC
 
Tek/Çift Yönlü
Tek Yönlü
 
Wavelength
1310
 
Optik çıkış gücü (TX)
• Maks.: -3 DBm
• Min.: -10 DBm
 
Optik giriş gücü (RX)
• Maks.: -3 DBm
• Min.: -21 DBm 
 
Duyarlılık
-21 DBm
 
Kablo Tipi
• Tek-mod Fiber    
• 9/125 m, mesafe: 2 km

Fiziksel ve Çevresel Özellikler

Besleme
3.3 V
 
Maksimum Giriş Akımı
300 mA
 
Minimum Güç Bütçesi
11 dB
 
Maks Güç Bütçesi
18 dB
 
Oluşan Isı
1,782 kJ / h
 
MTBF
213,222 Saat 
 
Çalışma Sıcaklığı
0 ile 70 ° C
 
Depolama Sıcaklığı
-40 ile 85 C
 
Çalışma Nemi
5% ile  95%
 
Depolama Nemi
5% ile 95%
 
Boyutlar (G x U x Y)
13,5 x 56,6 x 8,5 mm
 
Ağırlık
15 Gram

Fiziksel Özellikler
 
 
 
 
 

Çözümler

Sipariş Bilgisi

Görseller

DEM-302S-LX/A
Front view

İndir

Destek Merkezi