DPN-301EOL EOS

1 Port GEPON (10km'ye kadar) + 1 Port 10/100/1000Base-T ONU
Nereden Alınır

Tanımlama

Yeni teknoloji Gepon 
DPN-301/L/T GE-PON ONU (Gigabit Ethernet Pasif Optik Ağ) optik aygıt sınıfı GE-PON OKT için kanal (optik terminal ekipmanı) ve son kullanıcı LAN Gigabit 10/100/1000Mbps bağlantı sağlar . GEPON teknolojisinin en büyük avantajı bant genişliğinin optimum kullanılmasıdır. Bu teknoloji, ev ve ofislerde yeni yüksek hızlı Internet uygulamaları için bir sonraki adımdır. Bir ev veya bina içinde kapsama sağlamak için tasarlanmış olan bu birim ONU yaşayan ve uzak apartmanlar ve iş merkezlerinde çalışan müşterilere uzun mesafelerde yüksek bant genişliği ile güvenli bir bağlantı sağlar.

Yüksek hızda internet erişimi
Cihaz, fiber-optik teknolojisi DPN-301/L/T telekomünikasyon servis sağlayıcıları fiber üzerinden mümkün olan en yüksek hızı sağlamak, hizmetleri için artan talebi karşılamak için sunuyor. Cihaz aynı zamanda ev, okul ve apartmanlar ve iş merkezlerindeki simetrik uygulamaları ve ağ dağıtım farklı sürümlerini destekler.

Uygulama desteği
Desteklenen cihaz uygulamaları IPTV, VOD (Video-On-Demand), VoIP (Voice over IP), VPN (Sanal Özel ), karşıdan yükleme Web sayfaları, anlık mesajlaşma ve e-posta yer alıyor. 

Uzun mesafelerde veri aktarımı
DPN-301 ve DPN-301L cihazlar sırasıyla 10 ve 20 km iletim mesafelerine sahiptir.

Genel Özellikler

LAN özellikleri
+ 10BASE-T (IEEE802.3) desteği
+ 100BASE-TX (IEEE802.3u) desteği
+ 1000BASE-T (IEEE802.3z, IEEE802.3ab) desteği
+ IEEE802.3x destekler. (PAUSE çerçeve)
+ 802.1Q VLAN için  (sekizden fazla VLAN, VID1 ~ 4094) destekler.
+ VLAN gövde, VLAN bağlantı noktası tabanlı kullanıcı ve servis tipi
+ Otomatik anlaşma desteği
+ Hızı ve polarite otomatik anlaşma (MDI / MDIX) desteği
+ 10M, 100M, 1000M elle hız ayarı
+ Ethernet paket boyutu 1522 bayt için  Destek (Tag Paket)
+ Kablo Tipi: UTP (Kategori 5e)

GEPON Özellikler
+ IEEE802.3ah karşılar
+ CO gelen fiber üzerinden bağlantı ile  1 port GEPON SC konnektör
+ Kablo  tipi: optik tek modlu
+ Uzaktan yazılım güncellemeleri ONU için  Destek
+ Dying Gasp desteği
+ Bölücülerin ONU ile  Maksimum sayısı: 32
+ Port Hız (ONU -> OKT) - en fazla 1 Gbit / s
+ Aşağı bağlantı noktasında  Hız (OKT-> ONU) - en fazla 1 Gbit / s
+ Optik alıcı  Çıkış gücü: 0 ~ 4dBm
+ Alıcı hassasiyeti:-27dBm
+ Upstream için dalga boyu (ONU -> OKT) - 1310
+ Alt dalga boyu için (OKT-> ONU) -1490 nm
+ Mesafe: yukarı yukarı, DPN-301 için 10km için DPN-301L için 20 km
+ 802.3ah EPON için  Destek
+ AES şifreleme
+ IGMP v1/v2 Snooping desteği, 16 kayıtlar etkin / devre dışı bırakılabilir
+ Port UNI yapılandırma (hız, çift yönlü modu, duraklatma akış kontrolü, açık / kapalı, otomatik)
+ Maksimum uzunluğu kare: do1522 bytes
+ Destek Ofisi adresi (ekleme, silme, MAC adresi net)
+ ONU
+ 802.1x Supplicant desteği
+ MAC adresi öğrenme
+ ONU Kimlik Doğrulama

Göstergeler
Aygıtta
+ PWR
+ OPT
+ ACT
+ TEST
+ RF (* DPN-301T)

Port 10/100Mbps At
+Canal

+ Hız
+ Dubleks

 


Fiziksel Özellikler

Çıkış Gücü
+ 12V AC, 1.2A
+ Harici AC güç adaptörü

Çalışma sıcaklığı
0 ° 'den 40 º C

Depolama sıcaklığı
-20 ° 'den 70 º C

Nem
%5 'den % 95 yoğuşmasız

Sertifikalar
+ FCC Sınıf B
+ CE

Çözümler

Sipariş Bilgisi

Görseller

DPN-301
Front view
Back view

İndir

Destek Merkezi