DPN-304T

1-Port GEPON (10km) + 4-Port 10/100Base-TX ONU ile TV Broadcast desteği
Nereden Alınır

Tanımlama

Yeni teknoloji Gepon kullanımı
DPN-304/L/T GE-PON ONU (Gigabit Ethernet Pasif Optik Ağ) aygıt sınıfı GE-PON OKT (optik terminal ekipmanı) ve son kullanıcı LAN Gigabit 10/100Mbps bağlantı için optik kanala bir bağlantı sağlar. GEPON teknolojisinin  en büyük avantajı bant genişliğinin optimum kullanılmasıdır. Bu teknoloji, ev ve ofislerde yeni yüksek hızlı Internet uygulamaları için bir sonraki adımdır. Bir ev veya bina içinde kapsama sağlamak için tasarlanmış olan bu birim ONU yaşayan ve uzak apartmanlar ve iş merkezlerinde çalışan müşterilere uzun mesafelerde yüksek bant genişliği ile güvenli bir bağlantı sağlar.

Yüksek hızda internet erişimi
DPN-304/L/T cihazın, fiber-optik teknolojisi  telekomünikasyon servis sağlayıcılarının fiber üzerinden mümkün olan en yüksek hızı sağlamak, hizmetleri için artan talebi karşılamak için sunuyor. Cihaz aynı zamanda ev, okul ve apartmanlar ve iş merkezlerindeki simetrik uygulamaları ve ağ dağıtım farklı sürümlerini destekler.

Uygulama Desteği
cihazın desteklediği  uygulamalar  IPTV, şube kurulması, VOD (Video-On-Demand), VoIP (Voice over IP), VPN (Sanal Özel ), karşıdan yükleme Web sayfaları, anlık mesajlaşma ve e-posta yer alıyor.

Uzun mesafelerde veri aktarımı
Cihazlar DPN-304 ve DPN-304L sırasıyla10 ve 20 km  podderzhivayut iletim mesafelerini. DPN-304T RF'ten itibaren Kablo TV bağlantısı 10 km uzaklıkta veri aktarımını destekler.

Genel Özellikler

LAN özellikleri
+  10BASE-T (IEEE802.3) desteği
+100BASE-TX için (IEEE802.3u) desteği
+ IEEE802.3x destekler. (PAUSE çerçeve)
+802.1Q VLAN için (sekizden fazla VLAN, VID1 ~ 4094) destekler
+ VLAN gövde, VLAN bağlantı noktası tabanlı kullanıcı ve servis tipi
+ Otomatik anlaşma desteği
+ Hızı ve polarite otomatik anlaşma (MDI / MDIX) desteği
+ 10/100Mbit/s elle hız ayarı
+ 1522 bayt Ethernet paket için  Destek (Tag Paket)
+ Kablo Tipi: UTP (Kategori 5e)


Özellikler GEPON
+ IEEE802.3ah karşılar
+ CO gelen fiber üzerinden bağlantı ile 1 port GEPON SC konnektör
+ Kablo tipi: optik tek modlu
+ Uzaktan yazılım güncellemeleri için ONU desteği
+ Dying Gasp desteği
+ Bölücülerin ONU ile  Maksimum sayısı: 32
+ Port yukarı on  Hız (ONU -> OKT) - en fazla 1 Gbit / s
+ Aşağı bağlantı noktasında  Hız (OKT-> ONU) - en fazla 1 Gbit / s
+Optik alıcı  Çıkış gücü: 0 ~ 4dBm
+ Alıcı hassasiyeti:-27dBm
+Upstream için  dalga boyu (ONU -> OKT) - 1310
+ Alt idalga boyu (OKT-> ONU) -1490 nm
+ Mesafe:  DPN-304/304T için 10 km kadar, DPN-304L için en fazla 20 km kadar

+ 802.3ah EPON desteği
+ AES şifreleme
+ IGMP v1/v2 Snooping için  desteği, 16 kayıtlar etkin / devre dışı bırakılabilir
+ Port UNI (hız, çift yönlü modu, duraklatma akış kontrolü, açık / kapalı, otomatik) yapılandırın
+ Maksimum uzunluğu kare: do1522 bytes
+ Destek Ofisi adresi (ekleme, silme, MAC adresi net)
+ ONU ölen gasp
+ 802.1x Supplicant idesteği
+ Öğrenme MAC adresi
+ ONU Kimlik Doğrulama

Kablo TV Özellikleri
+ Kablo TV için EPON optik girişli  konektörü 1 SC kullanın
+ RF-çıkış için SMB-tipi konnektör sağlar
+ Optik Güç girişi: -6 ~ 2dB
+ Geniş bant Kablo TV  dalga boyu: 1550
+ Frekans aralığı Çıkış: 47 ~ 870MGts
+ Çıkış Seviyesi RF: 14-17dBmV/kanal


 

 


Fiziksel Özellikler

Göstergeler
Aygıtta
+ PW
+ OPT
+ ACT
+ TEST
+ RF (* DPN-304T)

Port 10/100Mbps At
 +Canal

+ Hız
+ Dubleks

Çıkış Gücü
+ 12V AC, 1.2A
+ Harici AC güç adaptörü

Çalışma sıcaklığı
0 ° 'den 40 º C

Depolama sıcaklığı
-20 ° 'den 70 º C

Nem
% 5 'den % 95 yoğuşmasız

Sertifikalar
+ FCC Sınıf B
+ CE

 

Çözümler

Sipariş Bilgisi

Görseller

DPN-304T
Front view

İndir

Destek Merkezi